Koparka Bytom i okolice – usługi i wynajem koparek

Poszukujesz firmy, która oferuje wynajem koparek w Bytomiu? Dobrze trafiłeś! W naszej bogatej ofercie posiadamy koparki, koparko-ładowarki oraz minikoparki. Dajemy możliwość wynajmu samego sprzętu oraz wynajmu koparki z doświadczonym operatorem, posiadającym stosowne uprawnienia. Oferowany przez nas sprzęt budowlany odnajdzie się niemal na każdym placu budowy.

Usługi wynajmu koparek, koparko-ładowarek i minikoparek świadczymy na terenie całego Śląska.

Do Państwa dyspozycji oddajemy niezawodny i sprawdzony sprzęt, który dzięki swoim właściwościom znajdzie zastosowanie nawet w najcięższym terenie. Do wynajmu oferujemy:

Wynajmując u nas koparkę, koparko ładowarkę, czy inną maszynę budowlaną otrzymujesz sprawny i sprawdzony sprzęt wraz z operatorem i dostarczeniem maszyny na umówione miejsce.

Wynajem minikoparek w Bytomiu

Znajdujące się w naszej ofercie minikoparki do wynajęcia to sprawdzony i niezawodny sprzęt, znanych na rynku producentów JCB, CAT i Yanmar. Dzięki temu macie Państwo pewność, że koparki z MAX-BUD1 Tomasz Warchala są zdolne do niezawodnej pracy w każdych warunkach. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom jest łatwa w obsłudze i stwarza operatorowi możliwość komfortowej i ergonomicznej pracy w ciasnych przestrzeniach. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowanie wynajmem koparki lub minikoparki w Bytomiu zapraszamy do kontaktu.

Nasze minikoparki

Usługi koparką z operatorem

Oprócz samego wynajmu maszyny oferujemy też wynajem koparek i minikoparek z doświadczonym operatorem, z dojazdem do Bytomia i okolic. Przy wyborze takiego wynajmu wykonujemy wykopy pod gaz, prąd, wodę, kable. Zajmujemy się również niwelacją terenu, przewozem piasku, kruszyw i innych materiałów sypkich. Kompleksowa usługa wynajmu minikoparki z operatorem to pewność, że prace zostaną wykonany w pełni profesjonalny sposób.

Kiedy warto wynająć koparkę?

Pierwszym skojarzeniem, jakie pojawia się na myśl o budowie, jest zdecydowanie koparka, która często wykorzystywana jest już od początku prowadzenia prac, np. przy wykopie fundamentów pod budynek czy odśnieżania ulic. Nie tylko w przypadku wykopu fundamentów pod budowę domu potrzebna jest usługa wynajmu koparki wraz z uprawnionym do jej sterowania operatorem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i kompleksowo zajmujemy się różnego typu wykopami, Poniżej można zapoznać się z przykładowymi pracami, które wykonujemy:

• fundamenty budynków

• przydomowe oczyszczalnie ścieków montaż i rozbudowa

• kable energetyczne i telefoniczne (elektryk uprawnienia SEP)

• odwodnienia, drenaże budynków

• sieci wodno-kanalizacyjne i gazowe (podłączanie do budynków)

• korytowanie pod kostkę brukową

• wykopy pod ogrodzenia

• oczka wodne

Nasze koparko-ładowarki

Wynajem sprzętu budowlanego w Bytomiu i okolicach

Dzięki naszemu bogato wyposażonemu parkowi maszyn budowlanych jesteśmy w stanie zaoferować większość robót związanych z pracami budowlanymi. Nie trzeba kupować drogich maszyn budowlanych i zatrudniać dodatkowego pracownika, by z nich skorzystać. W MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferujemy wynajem sprzętu budowlanego w Bytomiu i okolicach. Dzięki naszym usługom oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Skontaktuj się z nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.

Sprawdź wynajem w okolicznych miastach: Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Sosnowiec i Zabrze

Skontaktuj się z nami!

Sprawdź dojazd z Bytomia:

Koparka gąsienicowa LIEBHERR R924C

9,46x2, 98x2,95
10,76 m

Koparka gąsienicowa Liebherr R924C z młotem

9,46x2, 98x2,95
10,76m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M + młot

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa - Liebherr Litronic

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa Liebherr Litronic i Młot

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa obrotowa KOMATSU PW 170

8,62x2,46x3,13m
8,13m

Koparka kołowa KOMATSU PW 170 + Młot

8,62x2,46x3,13m
8,13m

OSPRZĘT DO KOPAREK