O firmie

Rzetelne wsparcie w budowie

Z.U.P.H. MAX-BUD1 Tomasz Warchala dostarcza sprawdzone i wydajne rozwiązania z zakresu usług budowlanych, drogowych i transportowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej i budowlanej, które pozwala na dokładne rozumienie potrzeb Klientów oraz realizację usług na najwyższym poziomie. Priorytetową wagę przywiązujemy do rekrutacji pracowników, ponieważ to oni w znacznej mierze decydują o renomie naszej firmy. Zespół MAX-BUD1 tworzą inżynierowie, kierowcy i operatorzy maszyn oraz pracownicy budowlani z odpowiednimi uprawnieniami, wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym.

Naszą mocną stroną jest rozbudowany, nowoczesny park maszynowy, który umożliwia rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu prac. Naszą flotę tworzą m.in. koparko-ładowarki, koparki, minikoparki, podnośniki koszowe, dźwigi, specjalistyczne pojazdy do transportu ponadgabarytowego, samochody dostawcze oraz wiele innych maszyn.

Zapraszamy do współpracy Klientów sektora prywatnego i publicznego z całego Śląska (i nie tylko), którzy poszukują wszechstronnego, efektywnego wsparcia w realizacji inwestycji budowlanych, drogowych lub porządkowych oraz w transporcie ładunków.

Zobacz ofertę


Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Fundamentem naszej firmy są pracownicy, dlatego stawiamy na pierwszym miejscu komfort ich pracy.
Gwarantujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • ciekawą, dającą satysfakcję pracę
  • program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia – niezbędne szkolenia oraz wsparcie zespołu
  • regularne wynagrodzenie zasadnicze + premię + dodatki za nadgodziny

Sprawdź, kogo aktualnie szukamy i zyskaj stabilne zatrudnienie w firmie realizującej zlecenia na terenie całej Polski.

Gwarantujemy świetną atmosferę oraz elastyczne warunki pracy.

Oferty Pracy

Operator koparko-ładowarki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: kadry@max-bud.com lub kontakt telefoniczny tel.: 602 237 914