O firmie

PRACA w Max-Bud1 Tomasz Warchala

Sprawdź najnowsze oferty pracy

Rzetelne wsparcie w budowie

Z.U.P.H. MAX-BUD1 Tomasz Warchala dostarcza sprawdzone i wydajne rozwiązania z zakresu usług budowlanych, drogowych i transportowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowo-sprzętowej, rozbiórkowej i robotach drogowych, które pozwala na dokładne rozumienie potrzeb Klientów oraz realizację usług na najwyższym poziomie. Priorytetową wagę przywiązujemy do rekrutacji pracowników, ponieważ to oni w znacznej mierze decydują o renomie naszej firmy. Zespół MAX-BUD1 Tomasz Warchala tworzą inżynierowie, kierowcy i operatorzy maszyn oraz pracownicy budowlani z odpowiednimi uprawnieniami, wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym.

Naszą mocną stroną jest rozbudowany, nowoczesny park maszynowo-transportowy, który umożliwia rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu prac. Naszą flotę tworzą m.in. żurawie samojezdne, koparko-ładowarki, koparki, minikoparki, podnośniki koszowe, dźwigi, specjalistyczne pojazdy do transportu ponadgabarytowego, samochody dostawcze oraz wiele innych maszyn.

Misja firmy

Nasza misja wskazuje nam kierunek, w którym chcemy podążać. Opisuje cel firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala i stanowi podstawę dla podejmowanych przez nas działań i decyzji.

  • Chcemy dawać klientom gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług
  • Chcemy zaskakiwać klientów kompleksowością działań
  • Chcemy dawać klientom bezpieczeństwo i stabilizację
  • Chcemy się wyróżniać poprzez budowanie trwałych wartości.

Wizja firmy

Wizja firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala wyznacza ramy działań i kieruje wszystkimi aspektami naszej działalności. 

 

Zapraszamy do współpracy Klientów sektora prywatnego i publicznego z całego Śląska (i nie tylko), którzy poszukują wszechstronnego, efektywnego wsparcia w realizacji inwestycji budowlanych, drogowych lub porządkowych oraz w transporcie ładunków.

Zobacz ofertę

Galeria zdjęć


Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Fundamentem firmy Max-Bud1 Tomasz Warchala są pracownicy, dlatego stawiamy na pierwszym miejscu komfort ich pracy.
Gwarantujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • ciekawą, dającą satysfakcję pracę
  • program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia – niezbędne szkolenia oraz wsparcie zespołu
  • regularne wynagrodzenie zasadnicze + premię + dodatki za nadgodziny
  • rozwój osobisty i możliwość poszerzania kwalifikacji 

Sprawdź, kogo aktualnie szukamy i zyskaj stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i solidnych fundamentach, realizującej zlecenia na terenie całej Polski.

Gwarantujemy świetną atmosferę oraz elastyczne warunki pracy.

Oferty Pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: praca@max-bud1.com lub kontakt telefoniczny tel.: 605-745-020