Wynajem spycharek – Śląsk, cała Polska

Oferujemy profesjonalne usługi spycharką gąsienicową oraz wynajem spychacza z operatorem. Dysponujemy maszyną marki CAT wyposażoną w specjalistyczny osprzęt.

Poszukujesz spycharki na wynajem? Już nie musisz publikować ogłoszenia “wynajmę spychacz”! Oferta MAX-BUD1 Tomasz Warchala jest właśnie dla Ciebie! Nasza firma oferuje profesjonalne usługi spycharką gąsienicową oraz wynajem spychacza. Dysponujemy maszyną marki CAT wyposażoną w specjalistyczny osprzęt. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzętu budowlanego oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z naszych usług wynajmu spycharki gąsienicowej.

Spycharka - czym jest?

Spycharka gąsienicowa, nazywana jest także spychaczem, to ciągnik gąsienicowy, który jest jednym ze sprzętów z grupy maszyn do robót ziemnych. Każda spycharka złożona jest z dwóch podstawowych elementów - jest to ciągnik oraz osprzęt. Osprzęt tworzy układ zawieszenia ze sterowaniem oraz lemiesz. Wyróżnić można kilka rodzajów spycharek. Mogą być to spycharki hydrauliczne i mechaniczne (ze względu na sposób sterowania lemieszem), spycharki czołowe, skośne i uniwersalne (ze względu na lemiesz) oraz spycharki gąsienicowe lub kołowe z ramą sztywną lub przegubową (ze względu na zastosowany ciągnik). Wśród najpopularniejszych producentów warto wymienić m.in. CAT, czy Komatsu.

Zastosowanie spycharek

Spycharka przeznaczona jest przede wszystkim do wykonywania różnych prac ziemnych. Jej praca polega na odspajaniu gruntu od podłoża lemieszem oraz przesuwania urobku bezpośrednio po podłożu na niewielkie odległości. Odległość ta to maksymalnie kilkanaście metrów. Spycharka doskonale sprawdza się w budownictwie ogólnym, jak i przemysłowym np. podczas niwelacji terenu. Jest to niezastąpiony sprzęt w górnictwie odkrywkowym i skalnym oraz energetyce, przede wszystkim przy hałdowaniu węgla kamiennego w elektrociepłowniach. Spychacz znajduje szerokie zastosowanie także w leśnictwie, w sektorze komunalnym np. na składowiskach odpadów, w portach oraz w kolejowych terminalach przeładunkowych.


Dostępne spychacze

Spychacz

7,87x3,06x3,47m

Wynajem spychacza - cena

Wynajem maszyn budowlanych cieszy się coraz większą popularnością, gdyż często jest to o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż kupno koparki, spycharki, czy innego sprzętu. Sprzedaż takiej spycharki może być problematyczne, a taka inwestycja może mocno obciążyć budżet danej inwestycji. To właśnie dlatego coraz więcej osób sięga po wynajem spychacza, czy innej maszyny. W ramach oferowanych usług wynajmu spycharki gąsienicowej wykonujemy szerokie spektrum robót ziemnych na potrzeby budownictwa, górnictwa, energetyki, leśnictwa, sektora komunalnego oraz innych branż. Spychacz CAT to silna maszyna, która sprawdzi się w każdym, także trudnym terenie. Zatrudniamy operatorów z dużym doświadczeniem w przygotowywaniu terenu pod budowę. Zapewniamy transport oraz fachowość i rzetelność. Nasz wynajem spycharek to gwarancja najwyższej jakości usług. Oferujemy wynajem nie tylko spycharek, ale także wynajem koparek. W ofercie posiadamy m.in. koparki kołowe. Chcesz poznać cennik wynajmu koparki gąsienicowej? Zapraszamy do kontaktu!

Interesuje mnie: