Specjalizujemy się w transporcie drogowym ponadgabarytowym na obszarze całej Polski. Świadczymy usługi transportu niskopodwoziowego własnym, specjalistycznym taborem. Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia.

Transport drogowy ponadgabarytowy

Specjalizujemy się w transporcie drogowym ponadgabarytowym na obszarze całej Polski. Przewozimy maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe, konstrukcje budowlane i inne ładunki.

Transport ponadgabarytowy wymaga dużego doświadczenia, odpowiednich umiejętności oraz biegłej znajomości przepisów. Warto powierzyć to zadanie sprawdzonej firmie. W MAX-BUD1 Tomasz Warchala zatrudniamy kierowców z kwalifikacjami i doświadczeniem w transporcie nienormatywnym oraz dysponujemy specjalistycznym taborem. Dzięki temu, możemy terminowo i bezpiecznie przewieźć ładunek o niestandardowych rozmiarach i bardzo dużej masie. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę – od organizacji zezwoleń, przez załadunek, po transport towarów i rozładunek w docelowej lokalizacji.  

Świadczymy również usługi transportu niskopodwoziowego własnym, specjalistycznym taborem. Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia.

Przewozimy maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe, konstrukcje stalowe i betonowe, łodzie, pojazdy oraz wiele innych ładunków. Dysponujemy nowoczesnym zestawem niskopodwoziowym, który doskonale sprawdza się do transportu specjalistycznych maszyn i urządzeń o ciężarze znacznie przekraczającym możliwości standardowej floty transportowej. Posiadamy niezbędne zezwolenia na transport towarów ponadgabarytowych na terenie całej Polski. Bez względu na ładunek, przewieziemy go terminowo i bezpiecznie.

 


Dostępne pojazdy

Transport ponadgabarytowy

Zestaw niskopodwoziowy