Wynajem koparki - wypożyczalnia koparek

Prowadzimy wynajem koparek z operatorem na terenie całego Śląska, a w razie potrzeby, także na obszarze innych regionów Polski. Nasza wypożyczalnia koparek kieruje głównie swoją ofertę do firm zajmujących się pracami budowlanymi. Możesz także wynająć koparkę na własny użytek, na przykład, jeśli sprawdzony sprzęt jest Ci niezbędny podczas budowy wymarzonego domu czy różnych prac ziemnych. Oferujemy m.in. wynajem koparek gąsienicowych lub kołowych.

ZADZWOŃ I ZAMÓW

Dostępne koparki

Koparka gąsienicowa LIEBHERR R924C

9,46x2, 98x2,95
10,76 m

Koparka gąsienicowa Liebherr R924C z młotem

9,46x2, 98x2,95
10,76m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M + młot

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa - Liebherr Litronic

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa Liebherr Litronic i Młot

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa obrotowa KOMATSU PW 170

8,62x2,46x3,13m
8,13m

Koparka kołowa KOMATSU PW 170 + Młot

8,62x2,46x3,13m
8,13m

OSPRZĘT DO KOPAREK

Wynajem koparki – dlaczego warto?

Zakup maszyn budowlanych to spory wydatek, który jest opłacalny wówczas, gdy będziesz je wykorzystywać przez dłuższy okres oraz kiedy dysponujesz odpowiednim pracownikiem z kwalifikacjami do jej obsługi. W innym przypadku warto rozważyć wynajem koparki, niezależnie od tego, czy należysz do kategorii klientów indywidualnych, czy biznesowych. Jeśli prowadzisz własną firmę, to pamiętaj o tym, że zawsze możesz wynająć od razu kilka sztuk. Wszystko zależy od Twoich zapotrzebowań oraz wielkości zlecenia.

Wielką zaletą tego rozwiązania jest możliwość wynajęcia kompleksowej usługi koparką łącznie z transportem i obsługą przez doświadczonego operatora. Podziel się z innymi swoją opinią na temat MAX-BUD1.

Pamiętaj też, że przewaga koparki do wynajęcia nad zakupem maszyny związana jest również z brakiem wydatków na regularne serwisowanie. Ponieważ to po naszej stronie leżą przeglądy, Ty nie musisz martwić się opłatami związanymi z tymi czynnościami.

Wynajem koparko-ładowarki – oferta maszyn budowlanych najwyższej jakości

Wypożyczalnia koparko-ładowarek MAX-BUD1 Tomasz Warchala dysponuje nowoczesnymi, w pełni sprawnymi maszynami marek tj. CAT, Liebherr i Komatsu. Są to zarówno modele kołowe lub gąsienicowe, niektóre obrotowe, niezwykle przydatne podczas robót ziemnych, prac przy niwelacji terenu, wykopach pod fundamenty, tworzeniu przydomowego szamba czy przy aranżacji sadzawki i innych zbiorników wodnych. Nasza oferta to dobry wybór, jeśli interesuje Cię wynajem koparek gąsienicowych lub wynajem koparki kołowej.

Regularnie robimy serwis koparek, dzięki czemu mamy pewność, że proponowane urządzenia są w doskonałym stanie technicznym. Jako nasz klient możesz liczyć na wynajem wysokiej klasy i sprawdzonego sprzętu budowlanego.

U nas można zamówić kompleksowe usługi koparką, wykonane przez naszego operatora.

Minikoparki – wynajem z operatorem

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala dbamy o to, aby nasza oferta była jak najlepiej dostosowana do potrzeb klientów. Dlatego nie tylko proponujemy im wynajem na terenie województwa śląskiego (a jeśli zajdzie taka potrzeba, to i na terenie całej Polski), ale również wychodzimy im naprzeciw, oferując wynajem koparki z operatorem. To doskonała opcja dla indywidualnych klientów albo firm, w których aktualnie nie pracują specjaliści posiadający odpowiednich upoważnień.

Gwarantujemy, że zlecone przez Ciebie prace, zostaną zrealizowane w czasie oraz zgodnie z podanym projektem. Jesteśmy rzetelną firmą, której swoim profesjonalizmem udało się zdobyć zaufanie wielu klientów. Teraz Ty także możesz dołączyć do tego grona, wypożyczając u nas koparkę z operatorem.

Kiedy wynająć koparkę kołową, a kiedy gąsienicową?

Wynajmując koparkę w MAX-BUD1 Tomasz Warchala, można wybierać spośród wielu modeli o różnych parametrach i właściwościach. Jako pierwsze należy zwrócić uwagę, w jakim terenie i na jakim podłożu będzie wykorzystywana. Uniwersalnym rozwiązaniem są koparki kołowe, które poruszać się mogą nie tylko po placu budowy, ale również po drogach publicznych. Zapewniają wydajną pracę na niewymagającym terenie. Ich wielką zaletą jest możliwość zastosowania dodatkowego osprzętu tj. młot hydrauliczny, wiertnica i inne.

Koparki gąsienicowe natomiast poradzą sobie w każdym terenie, zarówno na grząskim gruncie i w błocie, jak i na piasku. Świetnie się sprawdzają na nierównym podłożu z licznymi dziurami. Poruszają się przy pomocy gąsienic. Niestety, nie mogą się poruszać po zwykłych drogach i trzeba mieć na względzie konieczność ich transportowania na platformie samochodu ciężarowego. Weź to pod uwagę, kiedy zdecydujesz się na wynajem koparki gąsienicowej.

Ile kosztuje wynajem koparki?

Cena wynajmu koparki uzależniona jest od wielu różnych czynników. Wpływ na końcowy koszt wynajęcia koparki ma m.in. wybrany przez Ciebie model, ilość wypożyczonych sztuk, czy długość najmu. Im dłuższy jest czas najmu, tym cena wynajęcia koparki jest korzystniejsza.

Aby poznać szacowany koszt tej usługi, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Przedstawią Ci oni dostępne rozwiązania, a także podpowiedzą, który model koparki będzie najlepszą opcją w przypadku Twojego zlecenia oraz przekażą cennik wypożyczalni koparek.

Sprawdź cenę wypożyczenia koparki w okolicznych miastach: Katowice, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze. Przekonaj się samemu, że znalezienie oraz wynajęcie koparki w MAX-BUD1 Tomasz Warchala jest niezwykle szybkie i  proste, a formalności ograniczone są do niezbędnego minimum.

Szukasz innych masz jak ładowarki? Skontaktuj się z nami!

Interesuje mnie: