Koparka Katowice

Prowadzimy wynajem wysokiej jakości sprzętu budowlanego – koparek, koparko-ładowarek, minikoparek w Katowicach wraz z wykwalifikowanym operatorem. Dzięki temu pomagamy klientowi wykonać niemal każde zadanie na placu budowy, niezależnie od stopnia trudności.

W ostatnim czasie wyraźnie zauważalny jest wzrost zainteresowania sprzętem budowlanym. Wynika to z dynamicznego wzrostu inwestycji w sektorze budownictwa i realizacji wielu budów. Czołowe miejsca wśród najpopularniejszych maszyn budowlanych zajmują koparki i koparko-ładowarki, a tuż za nimi plasują się minikoparki. Ze względu na rosnące ceny materiałów budowlanych, coraz więcej inwestorów decyduje się na wynajem usługi sprzętem budowlanym. Sprawdź, dlaczego ta inwestycja jest doskonałym wyborem dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Usługi koparko-ładowarką Katowice

Korzystając z wynajmu koparko-ładowarki, w krótkim okresie możesz wykonać niezliczoną ilość prac na budowie. Jest to tak wszechstronna maszyna, że wręcz zaskakuje swoją uniwersalnością zastosowania.

Koparko-ładowarka wyposażona jest w dwa wysięgniki, osadzone zazwyczaj na konstrukcji traktora o napędzie kołowym. Wynajmując usługi koparko ładowarką w Katowicach wraz z niezbędnym osprzętem, wykonanie długich i głębokich rowów czy wykop pod fundament i nie będzie już tak bardzo pracochłonne.

Z usług koparko-ładowarką warto również skorzystać przy wykonywaniu wykopów pod sieci wodociągowe, szambo i sadzawki, a także oczka wodne. Ponadto ta maszyna jest przydatna podczas wykonywania prac z zakresu niwelacji terenu pod zabudowę obiektów przemysłowych lub mieszkalnych, jak i również przy załadunku i rozładunku żwiru, piasku czy węgla. Z koparko-ładowarką można wykonać niemal każde zadanie.

Wynajem koparko-ładowarek w firmie MAX-BUD1 Tomasz Warchala możliwy jest wyłącznie z doświadczonym operatorem. Jeśli chcesz zatem wynająć u nas sprzęt, zamów usługi ładowarką już dziś! Z pewnością wkrótce przekonasz się, że wynajem ładowarki z Katowic pozwoli Ci zaoszczędzić bezcenny czas.

Skontaktuj się z nami!

Koparka gąsienicowa LIEBHERR R924C

9,46x2, 98x2,95
10,76 m

Koparka gąsienicowa Liebherr R924C z młotem

9,46x2, 98x2,95
10,76m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M + młot

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa - Liebherr Litronic

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa Liebherr Litronic i Młot

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa obrotowa KOMATSU PW 170

8,62x2,46x3,13m
8,13m

Koparka kołowa KOMATSU PW 170 + Młot

8,62x2,46x3,13m
8,13m

OSPRZĘT DO KOPAREK

Minikoparka JCB 8018

3,35x0,98x2,31m
3,86m

Minikoparka JCB 8018 + Młot

3,35x0,98x2,31m
3,86m

Minikoparka CAT 301.5

3,69x0,98x2,19m
2,70m

Minikoparka CAT 301.5 + Młot

3,69x0,98x2,19m
2,70m

Minikoparka 4t Yanmar B50

Minikoparka 4t Yanmar B50 + Młot

Koparko-ładowarka CAT 428F

5,75x2,35x2,89m
6,740m

Koparko-ładowarka CAT 428F + Młot

5,75x2,35x2,89m
6,740m

Koparko – ładowarka w Katowicach z młotem wyburzeniowym

Katowice cały czas się rozwijają, regularnie powstają nowe inwestycje. W MAX-BUD1 Tomasz Warchala wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Jeśli masz do wykonania ciężkie roboty, takie:

  • jak wykopy fundamentów pod budowę domów i innych budynków,
  • wykopy potrzebne do budowy dróg i kanalizacji,
  • prace ziemne,

to z pewnością przyda Ci się ładowarka z młotem wyburzeniowym. W naszej firmie wynajmiesz ją w atrakcyjnej cenie i na doskonałych warunkach.

Wynajem koparki w Katowicach

Koparka to niemal podstawowa maszyna, z jaką mamy do czynienia na każdym placu budowy. Bez niej wykonanie większości prac ziemnych byłoby niemożliwe, dlatego usługi koparką są tak popularne. Służą one np. do oddzielenia urobku i ładowania go na pojazd transportowy lub składowisko.

Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala dysponuje nowoczesnymi sprzętem, oferując wynajem koparki. Są to zarówno modele kołowe, jak i gąsienicowe, przydatne podczas prac przy niwelacji terenu, wykopach pod fundamenty oraz przy tworzeniu przydomowego szamba czy sadzawki.

Posiadamy nie tylko bogatą flotę sprzętu, ale także zespół operatorów, którzy oprócz niezbędnych uprawnień mają ogromne doświadczenie. To prawdziwy fachowcy. Jeśli zatem poszukujesz sprawnej i wydajnej koparki wraz z operatorem, wynajem sprzętu w MAX-BUD1 Tomasz Warchala jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz być pewien, że nasza koparka dla klientów z Katowic spełni wszelkie Twoje oczekiwania, co zaowocuje sprawnie i szybko wykonanymi pracami.

Nasze minikoparki

Usługi ładowarką Katowice

Oferujemy usługi na terenie całego województwa śląskiego, obejmując swoim zasięgiem m.in. Katowice i okolice, Mikołów, Mysłowice, Tychy i Chorzów, Siemianowice Śląskie, Będzin, Dąbrowa Górnicza. Przyjmujemy zlecenia także z pozostałych regionów w kraju, zapewniając usługi transportowe maszyn. Chcesz sprawdzić naszą ofertę i przekonać się, co możemy zaoferować oraz w jakiej cenie? Wykonaj telefon do naszej firmy  i zapytaj o to już dziś!

Nasze koparko-ładowarki

Koparka Katowice – wynajem sprzętu budowlanego

Zakup maszyny budowlanej do robót ziemnych to spory wydatek, a nie każda firma może sobie na to pozwolić. Wynajem koparek w Katowicach to niezwykle opłacalne rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji, gdy maszyna nie jest w ciągłym użyciu.

Koparką na wynajem w Katowicach, a także innym profesjonalnym sprzętem budowlanym wraz z operatorem, dysponuje firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala. Gwarantuje duży wybór sprzętu:  koparki Liebherr, CAT i Komatsu, koparko-ładowarki CAT i BOBCAT oraz minikoparki JCB, CAT, YANMAR.

Sprawdź wynajem w okolicznych miastach: Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów, nasz numer tel. to: 695 80 96 30

Sprawdź dojazd z Katowic:


Brak maszyn do wyświetlenia. Zapraszamy wkrótce.