Wynajem koparki Ruda Śląska — z operatorem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu koparek w Rudzie Śląskiej, a w razie potrzeby na terenie całego kraju. Sprawdź, jakie konkretnie modele koparek dostępne są w naszej ofercie i skorzystaj z naszych usług w zakresie robotów ziemnych.

Minikoparki i koparki Ruda Śląska

Prowadzisz roboty, w których niezbędne jest wykorzystanie koparki? Masz problem z ich zorganizowaniem? Nasza firma oferuje usługi koparką i pozostałych regionach kraju, prowadzone pod bacznym okiem specjalistów - wykwalifikowanych operatorów. Zapewniamy krótkie terminy prac i najwyższą jakość usług sprzętem budowlanym prowadzonych zgodnie z instrukcjami klienta i światowymi standardami. Reagujemy szybko i świadomie, posiadając dostęp do innowacyjnego zaplecza sprzętowego gwarantującego klientom budowlany sukces.

Skontaktuj się z nami!

Koparka gąsienicowa LIEBHERR R924C

9,46x2, 98x2,95
10,76 m

Koparka gąsienicowa Liebherr R924C z młotem

9,46x2, 98x2,95
10,76m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M + młot

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa - Liebherr Litronic

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa Liebherr Litronic i Młot

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa obrotowa KOMATSU PW 170

8,62x2,46x3,13m
8,13m

Koparka kołowa KOMATSU PW 170 + Młot

8,62x2,46x3,13m
8,13m

OSPRZĘT DO KOPAREK

Minikoparka JCB 8018

3,35x0,98x2,31m
3,86m

Minikoparka JCB 8018 + Młot

3,35x0,98x2,31m
3,86m

Minikoparka CAT 301.5

3,69x0,98x2,19m
2,70m

Minikoparka CAT 301.5 + Młot

3,69x0,98x2,19m
2,70m

Minikoparka 4t Yanmar B50

Minikoparka 4t Yanmar B50 + Młot

Koparko-ładowarka CAT 428F

5,75x2,35x2,89m
6,740m

Koparko-ładowarka CAT 428F + Młot

5,75x2,35x2,89m
6,740m

Usługi koparką Ruda Śląska

Nie ma znaczenia, do jakich prac potrzebujesz ciężkiego sprzętu - czy do wyrównania terenu, czy wykopania rowu melioracyjnego. Koparka w Rudzie Śląskiej od firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala jest do Twojej dyspozycji! Oferta wynajmu maszyn budowlanych jest skierowana do wszystkich zainteresowanych, którzy niezwłocznie potrzebują sprzętu budowlanego stworzonego do zadań specjalnych. W swoim warsztacie maszynowym posiadamy sporo dodatkowego osprzętu (ładowarek, wywrotek, frezarek do asfaltu, robotów gospodarstw rolnych), który można dopasować do wykonywanych prac np. przy wynajmie koparko-ładowarki w MAX-BUD1 Tomasz Warchala.

Zarówno usługi koparko-ładowarką, jak i koparką sprawdzają się w przypadku większości prac budowlanych, w tym:

  • przygotowaniu fundamentów pod wykopy,
  • wykonywaniu systemów kanalizacyjnych i cieków wodnych,
  • przygotowaniu terenu pod budowę,
  • posypywaniu ław fundamentowych,
  • załadunku i rozładunku materiałów o zróżnicowanej gradacji.

Dzięki nam nie musisz się martwić o przestoje w robotach — wystarczy skontaktować się z pracownikami naszej firmy i wybrać dogodny termin wykonania usługi, a my zajmiemy się całą resztą!

Usługi koparko-ładowarką w Rudzie Śląskiej

Zapewniamy pełne wsparcie przy wykopach pod fundamenty budynków, szamb, zbiorników na deszczówkę itp., przy korytowaniu pod drogi, załadunki palet i materiałów budowlanych, niwelacji terenu, robotach wykopkowych, a nawet przy odśnieżaniu. Wynajem koparko-ładowarki w Rudzie Śląskiej od firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala to gwarancja pracy według trzech filarów — solidności, terminowości i wszechstronności.

Jeżeli prowadzisz prace budowlane i nie wiesz, który sprzęt okaże się optymalnym - skontaktuj się z naszymi pracownikami. Chętnie doradzimy każdemu, kto potrzebuje fachowej porady.

Wynajem koparek Ruda Śląska — z operatorem

Naszym klientom oferujemy wynajem koparki w Rudzie Śląskiej i okolicy wraz z operatorem. W naszej firmie pracuje zgrany zespół doświadczonych pracowników, którzy w swoim zawodzie pracują już od wielu lat. Gwarantujemy więc, że zlecone prace zostaną wykonane zgodnie z projektem i z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy rzetelną firmą, która na rynku prosperuje już od dłuższego czasu i wiemy, jak ważne jest zadowolenie klienta. Dzięki wieloletniej współpracy z innymi firmami zyskaliśmy szerokie grono zaufanych odbiorców, którzy coraz chętniej korzystają z naszych usług. Jest to oczywiście w głównej mierze zasługa naszej kadry pracowniczej, która wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.

Skontaktuj się z nami!

Wynajem maszyn budowlanych

Niekiedy zdarza się, że zlecone prace wymagają zastosowania specjalistycznych metod pracy i sprzętów z uwagi na brak możliwości użycia ciężkich i gabarytowych urządzeń. MAX-BUD1 Tomasz Warchala to firma oferująca kompleksowe wsparcie i opiekę nad każdym zleceniem, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów z usługą minikoparką w Rudzie Śląskiej. Ten rodzaj sprzętu będzie idealnym rozwiązaniem, gdy niezbędne jest zastosowanie mniejszych maszyn. Również i w tym przypadku oferujemy wynajem zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy, a kosztorys jest ustalany indywidualnie.

Zakres prac wykonywany minikoparką obejmuje roboty koncentrujące się na wyrównaniu terenu  oraz nadawania mu określonego kształtu. Zazwyczaj z koparki korzysta się podczas robót obejmujących kopanie, ładowanie, rozbijanie i ubijanie, korytowanie, a nawet przenoszenie.

Wysoka jakość usług oraz terminowa realizacja zleceń

Nasza wypożyczalnia koparek oferuje sprzęt wysokiej jakości o regularnie badanym stanie technicznym w serwisie. Nie tylko zajmujemy się usługami wynajmu koparko-ładowarek, minikoparek i koparek i okolicy, realizujemy także zlecenia jako podwykonawca. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie obowiązującymi standardami i instrukcjami budowlanymi, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie zlecenia wykonujemy w terminie, gwarantując, że nasi pracownicy to odpowiedzialni profesjonaliści, którzy wiedzą, że czas to pieniądz. Oferty współpracy dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta oraz zakresu prac, jakie mają być wykonane. Podziel się z innymi swoją opinią na temat MAX-BUD1

Szukasz innej oferty? Sprawdź wynajem w okolicznych miastach: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Bytom i Zabrze

Wynajmij masze koparko-ładowarki w Rudzie Śląskiej

Sprawdź dojazd do Rudy Śląskiej:


Potrzebujesz innego sprzętu?