Transport materiałów budowlanych

Oferujemy terminowy, bezpieczny i konkurencyjny cenowo transport materiałów budowlanych i ponadnormatywnego sprzętu budowlanego prosto na plac budowy.

Transport budowlany realizujemy specjalistyczną flotą, którą tworzą zestawy dłużycowe i naczepa dwuosiowa. Każdy ładunek traktujemy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązania transportowe i logistyczne. Na życzenie, możemy podjąć się przewozu także innych ładunków o niestandardowych kształtach, rozmiarze i masie oraz szybko dostarczyć je na Twój plac budowy.

ZADZWOŃ I ZAMÓW

Bezpieczny transport materiałów budowlanych – na czym polega?

Materiały budowlane w większości przypadków to produkty wielkogabarytowe, a nie każdy dostawca oferuje ich transport. Aby je przewieźć bez jakichkolwiek uszkodzeń, należy zadbać o właściwe zabezpieczenie ładunku a przede wszystkim o dobór odpowiedniego środka transportu. Rodzaj transportu uzależniony jest w głównej mierze od typu przewożonych materiałów, jakie zamierzamy przewozić oraz ich ilości, masy i objętości. Należy również uwzględnić sposób ich zapakowania, a także odległość, jaką ciężarówka będzie miała do pokonania. Zazwyczaj odbywa się to transportem drogowym, który pozwala na załadunek materiałów bezpośrednio z hurtowni lub magazynu oraz dostawę towaru i jego rozładunek pod wskazanym adresem. Jeśli chcesz mieć pewność terminowej i bezpiecznej dostawy, nawiąż współpracę z MAX-BUD1 Tomasz Warchala.

Przewóz materiałów budowlanych – wiedza i doświadczenie

Zlecenie przewozu gabarytów warto zlecić profesjonalnej firmie, która oferuje kompleksowe usługi bezpiecznego transportu materiałów budowlanych. Dysponuje ona nie tylko odpowiednią flotą, ale przede wszystkim właściwą wiedzą i doświadczeniem. Pozwala im to oferować świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zaproponują do przewozu właściwy środek transportu, inny do przewozu materiałów sypkich a inny dla towaru drobnicowego. Wiedzą, na co należy zwrócić uwagę, aby transport nie stwarzał zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Jest to niezwykle ważnym elementem. Jeśli całym łańcuchem dostawy pokieruje specjalista, towar dotrze w sposób prawidłowy na miejsce  przeznaczenia, a przede wszystkim w stanie nienaruszonym a ty w tym przypadku o nic nie musisz się martwić. Przekonaj się, że MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferuje najlepszą obsługę.

Ile kosztuje transport materiałów budowlanych?

Jeżeli chcesz otrzymać cennik transportu materiałów budowlanych, zachęcamy do kontaktu ze specjalistami z MAX-BUD1 Tomasz Warchala. Z przyjemnością przedstawimy przejrzyste warunki współpracy i zaproponujemy atrakcyjne ceny. Koszt będzie zależny przede wszystkim od odległości, jaka będzie do pokonania naszym pojazdem oraz ilości kursów do wykonania, a także masy przewożonego ładunku. Dzięki naszej ogromnej wiedzy i doświadczeniu, które wykorzystujemy przy planowaniu transportu, możemy zaoferować bardzo korzystne ceny świadczonych przez nas usług. Warto to sprawdzić!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportu materiałów budowlanych?

Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferuje terminowy i konkurencyjny cenowo transport materiałów budowlanych, w tym materiałów masowych, a także ponadnormatywnego sprzętu budowlanego prosto na plac budowy. Zajmuje się transportem towarów na terenie całej Polski, ale najintensywniej działa na Śląsku. Usługi transportowe realizuje przy wykorzystaniu specjalistycznej własnej floty, którą tworzą samochody ciężarowe, a dokładniej zestawy dłużycowe oraz naczepa dwuosiowa. Tutaj każdy ładunek jest traktowany indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania transportowe i logistyczne, gwarantując jego bezpieczeństwo. Odpowiadając na nietypowe potrzeby naszych klientów, możemy się podjąć przewozu również innych ładunków o niestandardowych kształtach, rozmiarze oraz masie i szybko dostarczyć je na Twój plac budowy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. Jeżeli zatem szukasz specjalistycznej firmy, świadczącej usługi w zakresie transportu materiałów budowlanych każdego rodzaju, zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością przygotujemy ofertę.


Dostępne dłużyce / naczepy

Zestaw dłużycowy dwukołowy

Zestaw dłużycowy

Naczepa firanka