Usługi transportowe – Śląsk, cała Polska

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala kompleksowo zajmujemy się usługami transportowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz rozbudowanej flocie pojazdów możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne, a przy tym niezwykle rozbudowane, usługi transportowe na Śląsku, a jeśli zajdzie taka potrzeba także w całej Polsce. Sprawdź poniżej, jakie dokładnie usługi transportowe wykonujemy.

Wywrotka

 

Firma transportowa – tani i bezpieczny transport

Co to są usługi transportowe i czym zajmuje się firma transportowa? Najprościej rzecz mówiąc, tego typu usługi obejmują transport ładunków z uwzględnieniem takich kwestii jak naturalna, techniczna czy ekonomiczna podatność transportowa towaru.

Jesteśmy śląską firmą mającą spore doświadczenie w branży, wykwalifikowanych pracowników oraz specjalistyczny sprzęt. Te wszystkie czynniki sprawiają, że w MAX-BUD1 Tomasz Warchala możemy zagwarantować naszym klientom wysokiej jakości usługi oraz bezpieczny transport w konkurencyjnych cenach.

Jako jedna z wiodących firm oferujących usługi transportowe na Śląsku jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, niezależnie od stopnia jego trudności oraz skomplikowania. Przekonaj się samemu, że nasze usługi stoją na naprawdę wysokim poziomie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj ze śląskich usług transportowych.

Jakie usługi transportowe wykonujemy?

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala dbamy o to, aby oferta wychodziła jak najbardziej naprzeciw klientowi. Aby sprostać Waszym oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe usługi transportowe. Poniżej znajdziesz aktualnie dostępne opcje.

Wynajem autokarów

Posiadamy autokary turystyczne o różnej ilości miejsc. Doświadczeni kierowcy i nowoczesna flota pojazdów to nasze największe atuty. Cena za usługę wynajmu autokaru uzależniona jest od terminu wykonania usługi, miejsca podstawienia autobusu, ilość kilometrów, a także ilości osób. 

Autokar

Transport wywrotką

Wynajem wywrotki pozwoli Ci w prosty, a co najważniejsze bezpieczny sposób przewieźć rozmaite materiały budowlane oraz sypkie, do których zalicza się m.in. gruz, piasek oraz węgiel. Decydując się na transport specjalistycznym sprzętem (posiadamy pojazdy ciężarowe z wywrotką o ładowności od 1,5 do 26 t oraz miniwywrotki idealne do transportu małych ładunków) nie zniszczysz służbowego lub prywatnego pojazdu.

Transport dłużycowy

Chcesz przewieźć materiały budowlane bez uszczerbku lub uszkodzeń? Pewne usługi transportowe w tym zakresie oferuje MAX-BUD1 Tomasz Warchala. Zajmujemy się transportem wielkogabarytowym na terenie całej Polski, choć najwięcej zleceń mamy na terenie Śląska.

Transport ponadgabarytowy/niskopodwoziowy

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala świadczymy usługi także z zakresu transportu drogowego ładunków ponadgabarytowych. Na terenie całej Polski możemy przewieźć maszyny budowlane, przemysłowe, rolnicze, konstrukcje budowlane oraz inne ładunki zaliczające się do kategorii ponadgabarytowych. Do przewozu ładunków zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych kierowców, którzy mają doświadczenie w transporcie ponadgabarytowym. Korzystamy również jedynie ze specjalistycznego sprzętu.

Transport pakowy

Możesz też przewieźć u nas maszyny budowlane, przemysłowe, rolnicze, konstrukcje stalowe oraz betonowe, pojazdy, czy łodzie przy użyciu nowoczesnego zestawu niskopodwoziowego. Dzięki odpowiednim zezwoleniom oferujemy transport międzynarodowy, więc jesteśmy w stanie przewieźć dowolny ładunek na terenie całej Europy.

Pomoc drogowa

Awaria samochodu uniemożliwia Ci dalszą trasę? A może miałeś kolizję lub wypadek i musisz pilnie odholować swój samochód? W takich sytuacjach pomoc drogowa MAX-BUD1 Tomasz Warchala może okazać się nieoceniona. To kolejna usługa transportowa, którą oferujemy naszym klientom.

Samochody dostawczo-osobowe

Możesz u nas także wynająć samochody dostawczo-osobowe. W zależności od potrzeb istnieje opcja najmu pojazdu bez lub z kierowcą.

HDS

Przedostatnią możliwością, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy jest usługa transportowa HDS. Wynajem tego sprzętu gwarantuje Ci, że każdy ładunek zostanie bezpiecznie przetransportowany.

Materiały sypkie

Zajmujemy się kompleksowo transportem drogowym. Przewozimy żwir, piasek, węgiel, granit, ziemię oraz inne materiały sypkie w dowolnych – zarówno niewielkich, jak i bardzo dużych ilościach.

Dlaczego warto?

Niezawodna flota
Nowoczesne, w pełni sprawne technicznie pojazdy
Doświadczeni kierowcy
Kadra z uprawnieniami i doświadczeniem
Kompleksowa obsługa
Pomoc w wyborze pojazdu, transport, rozładunek