Pomoc drogowa Śląsk - Ruda Śląska, Świętochłowice

Niespodziewanie zepsuł Ci się samochód? Awaria zaskoczyła Cię na parkingu lub w trasie? Skorzystaj z wysokiej jakości usług, jaką oferuje pomoc drogowa dla aut MAX-BUD1. Przyjeżdżamy na miejsce awarii, zdarzenia lub wypadku o każdej porze dnia i nocy, na terenie całego Śląska. Na życzenie dojedziemy w dowolne miejsce w kraju. Zapewniamy bezzwłoczną interwencję na obszarze Rudy Śląskiej, Świętochłowic oraz miast ościennych.

Posiadamy sprzęt umożliwiający szybki oraz bezpieczny transport uszkodzonego pojazdu, niezależnie od wielkości szkody. Nasza autolaweta to pewne rozwiązanie, którym przeholujemy Twój pojazd do serwisu motoryzacyjnego.

Autolaweta w Rudzie Śląskiej dla różnych pojazdów

Dostępne w MAX-BUD1 autolawety to sprawdzone pojazdy, dzięki którym możliwy jest bezpieczny transport oraz holowanie różnych typów pojazdów. Nasza autolaweta umożliwia przewóz: samochodów osobowych, pojazdów dostawczych (w tym oferujemy pomoc drogową dla tirów, innych samochodów ciężarowych, naczep, przyczep), motocykli, quadów, maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych oraz maszyn rolniczych.

Holowanie nowych, używanych, sprawnych i uszkodzonych aut

Jesteśmy w stanie przetransportować praktycznie każdy pojazd, niezależnie od tego, czy jest to nowe auto, w którym pojawiła się drobna usterka, czy starszy model uszkodzony w wyniku wypadku. Oferujemy holowanie samochodów w Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach oraz na terenie innych śląskich miast.

Nasi klienci mogą również skorzystać z holowania z podziemnych garaży oraz parkingów, jeśli to właśnie tam Twój pojazd przestał działać.

Całodobowa pomoc drogowa Ruda Śląska – laweta 24h

Sytuacja, w której pojazd odmówi posłuszeństwa lub zostanie uszkodzony w wyniku wypadku bądź kolizji może przydarzyć się każdemu. Z tego powodu warto mieć zapisany numer do pomocy drogowej – nasz tel to: 695 80 96 30.

Działamy przez całą dobę, więc możesz się z nami skontaktować o dowolnej porze dnia lub nocy. Fachowcy MAX-BUD1 postarają się w krótkim czasie przyjechać pod podany przez Ciebie adres, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać na pomoc drogową. Nasza laweta w Rudzie Śląskiej pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem zaledwie kilka/kilkanaście minut po zgłoszeniu. Jesteśmy też w stanie szybko przyjechać, jeśli pomoc potrzebna jest na terenie Śląska.

Ile kosztuje pomoc, laweta i holowanie w Rudzie Śląskiej? Szczegóły, takie jak cennik lawety w Rudzie Śląskiej oraz okolicach, otrzymasz bezpośrednio od naszych specjalistów. Zapraszamy więc do kontaktu.

Pomoc drogowa Świętochłowice

Usterka miała miejsce w Świętochłowicach? A może na terenie tego miasta miałeś bądź miałaś wypadek lub kolizje? Nie martw się, MAX-BUD1 działa również w Świętochłowicach.

Zadzwoń do nas, gdy będziesz potrzebować pomocy drogowej. Jesteśmy sprawdzonym wyborem z wieloletnim doświadczeniem w branży, świadczymy jedynie profesjonalne usługi, w które wlicza się również wymiana koła, drobne naprawy oraz dowóz paliwa. Pamiętaj, że oferujemy pomoc drogową 24h/7. Zapraszamy.


Dostępne pojazdy

Pomoc drogowa