Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, maszyn i narzędzi

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala zajmujemy się wynajmem maszyn, narzędzi oraz sprzętu budowlanego z operatorem. Oferta naszej wypożyczalni sprzętu drogowego skierowana jest zarówno do podmiotów z sektora prywatnego, jak i publicznego z całej Polski, w szczególności ze Śląska, gdzie mamy siedzibę.

Dlaczego warto wynająć sprzęt budowlany, zamiast kupować?

Wynajem sprzętu budowlanego ma wiele przewag nad kupnem własnych maszyn. Największą z nich jest cena – wypożyczenie urządzeń to spora oszczędność i możliwość uniknięcia niepotrzebnego wydatku, co jest w szczególności ważne w przypadku prywatnych klientów, którzy nie potrzebują tak kosztownego sprzętu na własność. Wynajmując potrzebne narzędzia i maszyny, minimalizujesz koszty, nie tracąc przy tym na jakości, wydajności oraz trwałości sprzętu. W wypożyczalni budowlanego sprzętu MAX-BUD1 Tomasz Warchala posiadamy maszyny oraz narzędzia budowlane od cenionych producentów, którzy cieszą się sporą estymą nie tylko na polskim, ale również międzynarodowym rynku.

Wynajem narzędzi budowlanych, sprzętów i profesjonalnych maszyn

Oprócz sporych oszczędności usługa wynajmu urządzeń budowlanych niesie ze sobą też szereg benefitów. Wynajem sprzętu drogowego, narzędzi oraz maszyn wiąże się z minimalizacją kosztów podejmowanych realizacji, fachową pomocą w wyborze optymalnych rozwiązań oraz szeroką ofertą profesjonalnych maszyn i urządzeń, które ułatwią realizację prac budowlanych.

Ponadto skorzystanie z usług wypożyczalni budowlanej gwarantuje możliwość używania wysokiej klasy sprzętu. W razie awarii możesz liczyć na pomoc z naszej strony oraz szybką i sprawną naprawę najętych urządzeń.

W wypożyczalni sprzętów budowlanych MAX-BUD1 Tomasz Warchala stawiamy na profesjonalizm. Aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usług, nie tylko wynajmujemy wysokiej klasy sprzęt, ale również oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny, profesjonalny serwis oraz pomoc specjalistów na każdym etapie realizacji zlecenia.

Jakie można u nas wynająć maszyny budowlane?

Sporym atutem MAX-BUD1 Tomasz Warchala jest nowoczesny park maszynowo-transportowy. W naszej flocie dysponujemy rozmaitymi maszynami budowlanymi takimi jak żurawie samojezdne, koparko-ładowarki, koparki, podnośniki koszowe, minikoparki, dźwigi, czy specjalistyczne pojazdy do transportu ponadgabarytowego, bądź samochody dostawcze. To wyłącznie przykłady kilku dostępnych rozwiązań. W celu poznania całej oferty zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej.

Jaki jest koszt wynajmu sprzętu?

Ceny oferowane przez wypożyczalnie sprzętu budowlanego się od siebie różnią. Koszt wynajmu sprzętu zależy od kilku kwestii – rodzaju wypożyczonych urządzeń i narzędzi, czy czasu najmu sprzętu budowlanego. Także wyposażenie sprzętu budowlanego ma wpływ na finalną kwotę. Aby poznać konkretną cenę i szczegóły oferty naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego, zachęcamy do kontaktu.


Dostępne maszyny

Wynajem zagęszczarek

Wynajem stopy wibracyjnej

Wynajem piły do asfaltu

Wózek Widłowy TOYOTA

Dlaczego warto?

Nowoczesny sprzęt
Maszyny sprawne technicznie, gotowe do działania
Atrakcyjne ceny
Konkurencyjne warunki najmu/dzierżawy sprzętu
Fachowa pomoc
Wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy