Transport HDS

Oferujemy usługi transportowe HDS na sprzęcie najwyższej jakości wykorzystywanym w wielu dziedzinach transportu ciężkiego czy budownictwa. Wynajem HDS jest gwarancją sprawnego i bezpiecznego dostarczenia każdego ładunku - bez względu na jego gabaryty i wymiary. Zapewniamy transport towarów wraz z kompleksową obsługą logistyczną nie tylko w miastach Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice, Zabrze, ale także na całym Śląsku. Gwarantujemy przewóz HDS w atrakcyjnych cenach ustalanych według rodzaju towaru, zakresu pracy i miejsca dostarczenia.

Czym jest HDS?

HDS, czyli hydrauliczny dźwig samochodowy oznacza samochód dostawczy lub ciężarowy z zamontowanym na nim żurawiem przeładunkowym lub przenośnym. Ten rodzaj urządzenia umożliwia samodzielny załadunek i rozładunek towarów. Nośność pojazdów HDS wynosi od kilkuset kilogramów do kilku ton, a nawet kilkunastu ton. Za pomocą samochodu HDS jesteśmy w stanie przewozić towary o dużej masie i nietypowych wymiarach.

ZADZWOŃ I ZAMÓW

Samochody HDS

Rynek transportowy oferuje wiele rodzajów pojazdów typu HDS. Klientom MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego pojazdu HDS, realizując zlecenia z największą skutecznością, dbając o każdy szczegół. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i pozwolenia, dzięki którym nasi klienci mają pewność, że dana usługa zostanie zrealizowana profesjonalnie i terminowo.

Kiedy jest potrzebny transport HDS?

  • do użytku ogólnego, gdy do realizacji zlecenia niezbędna jest pionowa lub pozioma praca wysięgnika,
  • do wycinki leśnej, do transportu materiałów budowlanych i towarów o dużej wadze,
  • do transportu materiałów sypkich na plac budowy,
  • do przewiezienia kontenerów, specjalistycznych maszyn i urządzeń.

Pojazdy HDS mają szerokie zastosowanie przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych, leśnych czy rolniczych o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Ten rodzaj pojazdów z powodzeniem sprawdza się w przypadku przewozu HDS ciężkich materiałów. Usługi dźwigowe HDS mogą być również realizowane przy pracach montażowych na wysokościach, np. przy montażu elementów reklamowych czy konstrukcyjnych. Jeżeli nie wiesz, czy HDS to usługa, która sprosta Twoim oczekiwaniom - zasięgnij informacji u specjalistów MAX-BUD1 Tomasz Warchala.

Usługi transportowe HDS – wynajem i cennik

Świadczymy usługi transportowe samochodem o następujących możliwościach:

  • wysięg żurawia 13 metrów,
  • udźwig żurawia 10 ton,
  • ładowność ciężarówki z platformą 10 ton,
  • długość platformy 8 metrów (po wysunięciu hydraulicznego wysuwu).

Pojazd HDS, którym dysponujemy w naszej firmie posiada sterowanie radiowe, dzięki czemu możemy precyzyjniej wykonywać swoją pracę. Oferowane przez nas samochody HDS poddawane są regularnym serwisowi, dzięki czemu każda osoba, która decyduje się na współpracę z MAX-BUD1 Tomasz Warchala będzie zadowolona.

Cena usługi HDS waha się w zależności od indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki zlecenia, dlatego zapraszamy do indywidualnego kontaktu w celu ustalenia szczegółów. W firmie MAX-BUD1 Tomasz Warchala gwarantujemy najatrakcyjniejsze ceny usługi wynajęcia HDS w regionie!

Zachęcamy do korzystania z samochodów HDS dostępnych w ofercie MAX-BUD1 Tomasz Warchala. Aby skorzystać z usługi wynajmu pojazdów HDS wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub odwiedzić nas osobiście. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 82B w Świętochłowicach.


Dostępne pojazdy

Brak maszyn do wyświetlenia. Zapraszamy wkrótce.