Transport HDS

Oferujemy usługi transportowe HDS na sprzęcie najwyższej jakości wykorzystywanym w wielu dziedzinach transportu ciężkiego czy budownictwa. Wynajem HDS jest gwarancją sprawnego i bezpiecznego dostarczenia każdego ładunku - bez względu na jego gabaryty i wymiary. Zapewniamy transport HDS wraz z kompleksową obsługą logistyczną nie tylko w miastach Ruda Śląska, Świętochłowice, Katowice, Zabrze, ale także na całym Śląsku. Gwarantujemy przewóz HDS w atrakcyjnych cenach ustalanych według rodzaju towaru, zakresu pracy i miejsca dostarczenia.

Czym jest HDS?

HDS, czyli hydrauliczny dźwig samochodowy oznacza samochód dostawczy lub ciężarowy z zamontowanym na nim żurawiem przeładunkowym lub przenośnym. Ten rodzaj urządzenia umożliwia samodzielny załadunek i rozładunek towarów. Nośność pojazdów HDS wynosi od kilkuset kilogramów do kilku ton, a nawet kilkunastu ton. Za pomocą samochodu HDS jesteśmy w stanie przewozić towary o dużej masie i nietypowych wymiarach.]

Samochody HDS

Rynek transportowy oferuje wiele rodzajów pojazdów typu HDS, a w tym np.: HDS z dźwigiem pracującym zarówno pionowo, jak i poziomo, dźwigi HDS montowane za siedzeniem kierowcy, dźwigi HDS ze skrzynią ładunkową, dźwigi z chwytakami zamiast haków, a także inne rodzaje wyspecjalizowanych pojazdów HDS. Najpopularniejszym przykładem samochodu HDS do niedawna był samochód STAR, czyli samochód ciężarowy z osadzonym na konstrukcji hydrauliczny dźwig samochodowy.

Klientom MAX-BUD1 oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego pojazdu HDS, realizując zlecenia z największą skutecznością, dbając o każdy szczegół. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i pozwolenia, dzięki którym nasi klienci mają pewność, że dana usługa zostanie zrealizowana profesjonalnie i terminowo.

Kiedy jest potrzebny transport HDS?

  • do użytku ogólnego, gdy do realizacji zlecenia niezbędna jest pionowa lub pozioma praca wysięgnika,
  • do wycinki leśnej, do transportu materiałów budowlanych i towarów o dużej wadze,
  • do transportu materiałów sypkich,
  • do transportu kontenerów, maszyn i urządzeń.

Pojazdy HDS mają szerokie zastosowanie przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych, leśnych czy rolniczych o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Ten rodzaj pojazdów z powodzeniem sprawdza się w przypadku przewozu HDS ciężkich materiałów. Usługi dźwigowe HDS mogą być również realizowane przy pracach montażowych na wysokościach, np. przy montażu elementów reklamowych czy konstrukcyjnych. Jeżeli nie wiesz, czy HDS to usługa, która sprosta Twoim oczekiwaniom - zasięgnij informacji u specjalistów MAX-BUD1.

Usługi transportowe HDS – wynajem i cennik

Świadczymy usługi transportowe samochodem o następujących możliwościach:

  • zasięg żurawia 13 metrów,
  • udźwig żurawia 10 ton,
  • ładowność ciężarówki z platformą 10 ton,
  • długość platformy 8 metrów (po wysunięciu hydraulicznego wysuwu).

Pojazd HDS, którym dysponujemy w naszej firmie posiada sterowanie radiowe, dzięki czemu możemy precyzyjniej wykonywać swoją pracę. Oferowane przez nas samochody HDS poddawane są regularnym serwisowi, dzięki czemu każda osoba, która decyduje się na współpracę z MAX-BUD1 będzie zadowolona.

Cena usługi HDS waha się w zależności od indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki zlecenia, dlatego zapraszamy do indywidualnego kontaktu w celu ustalenia szczegółów. W firmie MAX-BUD1 gwarantujemy najatrakcyjniejsze ceny usługi wynajęcia HDS w regionie!

Zachęcamy do korzystania z samochodów HDS dostępnych w ofercie MAX-BUD. Aby skorzystać z usługi wynajmu pojazdów HDS wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub odwiedzić nas osobiście. Siedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 82B w Świętochłowicach.

 


Dostępne pojazdy