Wynajem koparek – Śląsk, cała Polska

Prowadzimy wynajem koparek na terenie całego Śląska, a w razie potrzeby, także na obszarze innych regionów Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu koparek na obszarze całego województwa śląskiego, a w razie potrzeby na terenie całego kraju.

Firma MAX-BUD1 dysponuje nowoczesnymi, w pełni sprawnymi maszynami marek tj. CAT, Liebherr i Komatsu. Są to zarówno modele kołowe lub gąsienicowe, niektóre obrotowe, niezwykle przydatne podczas prac przy niwelacji terenu, wykopach pod fundamenty, tworzeniu przydomowego szamba czy przy aranżacji sadzawki i innych zbiorników wodnych.

U nas można zamówić kompleksowe usługi koparką, wykonane przez naszego operatora.


Dostępne koparki

Koparka gąsienicowa LIEBHERR R924C

9,46x2, 98x2,95
10,76 m

Koparka gąsienicowa Liebherr R924C z młotem

9,46x2, 98x2,95
10,76m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M + młot

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa - Liebherr Litronic

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa Liebherr Litronic i Młot

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa obrotowa KOMATSU PW 170

8,62x2,46x3,13m
8,13m

Koparka kołowa KOMATSU PW 170 + Młot

8,62x2,46x3,13m
8,13m

OSPRZĘT DO KOPAREK

Do czego wykorzystujemy koparkę?

Pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o koparce to głębokie wykopy na budowie. I słusznie – to często pierwszy sprzęt jaki wchodzi na teren budowy, ponieważ jest ona niezbędna przy wykopie fundamentów pod zabudowania. Pozwala na usunięcie odpowiedniej ilości ziemi a także większych kamieni. Wykorzystywana jest również podczas wykopów szambo, sadzawka lub oczko wodne.

Kiedy wynająć koparkę kołową a kiedy gąsienicową?

Wynajmując koparkę w MAX-BUD1, można wybierać spośród wielu modeli o różnych parametrach i właściwościach. Jako pierwsze należy zwrócić uwagę, w jakim terenie i na jakim podłożu będzie wykorzystywana. Uniwersalnym rozwiązaniem są koparki kołowe, które poruszać się mogą nie tylko po placu budowy, ale również po drogach publicznych. Zapewniają wydajną pracę na niewymagającym terenie. Ich wielką zaletą jest możliwość zastosowania dodatkowego wyposażenia tj. młot hydrauliczny, wiertnica i inne. Koparki gąsienicowe natomiast poradzą sobie w każdym terenie, zarówno na grząskim gruncie i w błocie jak i na piasku. Świetnie się sprawdzają na nierównym podłożu z licznymi dziurami. Poruszają się przy pomocy gąsienic. Niestety, nie mogą się poruszać po zwykłych drogach i trzeba mieć na względzie konieczność ich transportowania na platformie samochodu ciężarowego.

Kupić czy wynająć koparkę?

Kupić czy wynająć – przed takim dylematem stają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy budowlane. Zakup maszyn budowlanych to spory wydatek, który jest opłacalny wówczas, gdy będziemy je wykorzystywać przez dłuższy okres czasu oraz gdy dysponujemy odpowiednim pracownikiem z kwalifikacjami do jej obsługi. W innym przypadku warto rozważyć wynajem koparki. Wielką zaletą tego rozwiązania jest możliwość wynajęcia kompleksowej usługi koparką łącznie z transportem i obsługą przez doświadczonego operatora. Podziel się z innymi swoją opinią na temat MAX-BUD1.

Sprawdź wynajem w okolicznych miastach: Katowice, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze

Interesuje mnie: