Piaskowanie Śląsk – Świętochłowice

Oferujemy profesjonalne oczyszczanie różnego rodzaju powierzchni technologią piaskowania. Piaskujemy powierzchnie wszystkich rozmiarów.

Oczyszczamy powierzchnie wykonane z metalu, metali kolorowych, kamienia, cegły, szkła i innych powierzchni twardych. Piaskujemy elewacje, felgi, maszyny budowlane, pojazdy i konstrukcje stalowe. Usługi świadczymy kompleksowo. Doradzamy w zakresie optymalnej techniki oraz odpowiednio przygotowujemy powierzchnię pod piaskowanie. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta oraz stopnia zanieczyszczenia powierzchni, stosujemy różnego rodzaju ścierniwa (żużel pomiedziowy, piasek szklarski lub kwarcowy, kulki szklane, śrut stalowy). Oprócz usługi piaskowania oferujemy również zabezpieczanie elementów przed korozją oraz usługi lakiernicze. Zapraszamy do współpracy klientów ze Świętochłowic, Katowic i z całego Śląska. Piaskowanie to nasza specjalność!

Usługi piaskowania Śląsk

Piaskowanie to profesjonalna metoda oczyszczania powłok twardych takich jak: powierzchnie metalowe, drewno, szkło, elewacje czy metale kolorowe. Proces technologiczny polega na czyszczeniu powierzchni odpowiednio dobranym materiałem ściernym podawanym strumieniowo. W MAX-BUD1 Tomasz Warchala zajmujemy się usługą piaskowania z użyciem nowoczesnych urządzeń i materiałów. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakresu usług do jego potrzeb. Nasza oferta piaskowania w województwie śląskim dotyczy m.in.:

  • elementów konstrukcji,
  • felg aluminiowych,
  • sprzętu rolniczego,
  • karoserii pojazdów,
  • naczep,
  • ogrodzeń, zbiorników, wiaduktów i wielu innych.

Przewaga piaskowania w porównaniu do innych metod oczyszczania i renowacji powierzchni - np. szlifowania, piaskowanie umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Metodę tę stosować można do usuwania rdzy, czyszczenia konstrukcji stalowych czy metalowych, a także usuwania warstw farby i innych powłok malarskich. Jeżeli potrzebujesz porady - zadzwoń, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Cennik piaskowania na Śląsku

Cena usługi piaskowania uzależniona jest od specyfiki zlecenia i zakresu naszych usług, dlatego jeżeli potrzebujesz wyceny - skontaktuj się z nami, a ją dla Ciebie przygotujemy. Podczas rozmowy nasi pracownicy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji i zadadzą pytania, które pozwolą określić jednoznaczny koszt usługi. Zawsze staramy się uzyskać możliwie najlepsze efekty, zachowując przy tym najniższy stosunek ceny. Pracujemy na wysokiej jakości piaskarkach, które gwarantują wydajną i skuteczną pracę. W MAX-BUD1 Tomasz Warchala możesz liczyć na przystępne ceny!

Piaskowanie Świętochłowice - firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala

Trafiają do nas klienci, którzy nie są zadowoleni z jakości wykonania usługi w innych firmach. Gwarantujemy, że z naszej realizacji będziesz zadowolony! Jesteśmy firmą, której możesz zaufać - wiele lat doświadczenia, kwalifikacje pracowników i kompleksowe podejście do realizacji zleceń. Zakres naszych usług jest szeroki - poza szlifowaniem, pomożemy Ci z zabezpieczeniem antykorozyjnym, obróbką czy usługami lakierniczymi. Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów, dlatego jeżeli chcesz dołączyć do ich grona - skontaktuj się z nami i bądź jednym z naszych partnerów biznesowych.

Dlaczego warto?

Elastyczność
Ścierniwo i technikę oczyszczania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb
Profesjonalizm
Gwarantujemy terminowość w realizacji zleceń i dostaw oraz kompleksową obsługę
Możliwości
Piaskujemy nawet bardzo duże elementy, które możemy przewieźć własną flotą