Transport wywrotką

Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem o różnorodnej ładowności, dedykowanym zarówno dużym, jak i małym zleceniom.

Wywrotki służą do transportu kruszyw, materiałów budowlanych, piasków i żwirów. Ich kluczową zaletą jest funkcja samowyładunku, która umożliwia szybkie i wygodne wyładowanie towaru. Posiadamy pojazdy ciężarowe z wywrotką o ładowności od 1,5 do 26 t, miniwywrotki do transportu małych ładunków oraz pojemną wannę ( do 50 m3 ) do przewozu towarów sypkich. W maszyny zaopatrujemy się u czołowych producentów: MAN, Scania, Volvo czy Multicar. Transport kruszywa wywrotką realizowany jest przez wykwalifikowanego, doświadczonego kierowcę, który terminowo i bezpiecznie przewiezie Twój ładunek.

Wynajem wywrotki - dla kogo i w jakim celu?

Korzystając z usług wynajmu wywrotki, klient może liczyć na bezproblemowy i bezpieczny przewóz materiałów budowlanych czy produktów sypkich, takich jak gruz, piasek czy węgiel. Transport wywrotką umożliwia przewiezienie materiałów z miejsca na miejsce bez konieczności angażowania dodatkowych pojazdów i niszczenia bagażnika w prywatnym lub służbowym samochodzie. Ten rodzaj sprzętu obsługiwany jest przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B.

Transport wywrotką wynajętą w firmie MAXBUD1 pozwala na przewóz kilku osób ze względu na sporą ładowność i pojemne miejsca paletowe. Nasze wywrotki przeznaczone są do specjalistycznych zastosowań, a rozszerzona oferta pozwala na realizację wszechstronnych zleceń.

Specyfika usług wywrotką

Zależy nam na tym, by oferować wynajem wywrotek o sporej ładowności, umożliwiając przewóz różnych, ciężkich i gabarytowych towarów w trakcie pojedynczego kursu. W ten sposób gwarantujemy klientom znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

Decydując się na wynajem wywrotki w naszej firmie MAXBUD1, możesz liczyć na pełne i kompleksowe wsparcie naszych pracowników, którzy oferują wsparcie techniczne. Po naszej stronie leży dostosowanie odpowiednich sprzętów do specyfiki zlecenia. Każda z naszych maszyn i sprzętów podlegają ścisłej kontroli i cyklicznym badaniom technicznym, dzięki czemu usługi wywrotką wykonujemy niemal od ręki.


Dostępne wywrotki

Usługi transportowe Wanną 26t ( 20-50 m3 )

Samochód ciężarowy - wywrotka 20t

Samochód ciężarowy - wywrotka 16t

Samochód ciężarowy - wywrotka 12t (HDS udźwig 7t)

Samochód ciężarowy wywrotka 12 ton

Samochód ciężarowy - wywrotka 6.5t

Iveco Daily 4T

Profesjonalny transport kruszywa na Śląsku!

Poszukujesz firmy, która w ekspercki sposób odpowie na twoje potrzeby? Masz do przetransportowania spory ładunek kruszywa lub innego materiału i potrzebujesz pomocy? Zapraszamy cię do zapoznania się z pełnowartościową ofertą naszej firmy. MAX-BUD1 to profesjonalny zespół fachowców, którzy pomogą a także ułatwią podejmowane zadanie transportu. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową usługą transportu kruszywa na Śląsku. Korzystając z naszych usług oraz możliwości, przekonasz się, że transport kruszywa jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Kompleksowe usługi

Max-Bud1 to firma dająca gwarancję najwyższej jakości usług transportu kruszywa na Śląsku. Zlecone nam zadania wykonujemy z największą dokładnością. Zawdzięczamy to naszym nowoczesnym i fachowym maszynom. Zajmujemy się profesjonalnym transportem kruszywa, lecz nie tylko. Dajemy możliwość przewiezienia także węgla, piasku oraz żwiru czy granitu. Skorzystanie z naszych usług daje wymagają przez klienta możliwość terminowego zrealizowania transportu czy zamówienia.

Najszybciej transportujemy kruszywo na Śląsku

Naszą specjalnością jest transport kruszywa na Śląsku. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego do wykonywania usług posługujemy się najnowocześniejszymi maszynami. Zapewniamy naszym klientom transport wielu surowców, materiałów. Specjalne i nietypowe ilości kruszywa lub innych materiałów w transporcie to nie problem. Nasze usługi transportowe to działania podejmowane na Śląsku oraz w całym kraju. Oferujemy transport gabarytowy oraz ponadgabarytowy - to idealne rozwiązanie dla każdego, nieograniczające w możliwościach wykonywanych usług.

Flota transportowa kruszywa

Oferując kompleksowe usługi transportowe kruszywa na Śląsku, posiadamy w swoim arsenale jedynie najwyższej jakości flotę transportową. Składa się ona z pojazdów dostosowanych do każdego rodzaju materiału. W swojej rozpiętej gamie wielkościowej daje możliwość transportowania każdej ilości kruszywa w dowolne miejsce. Ten szeroki wybór jest wielkim ułatwieniem dla dokonywania specjalnych transportów. Proponujemy wykonanie usługi pojazdami tworzącymi naszą flotę: specjalistyczne wanny transportowe, samochodowy ciężarowe. Dla mniejszych transportów, nie wymagających ogromnych przestrzeni polecamy miniwywrotki. Są one zręczne i dają możliwość dostosowania się do wielkości zlecenia. Nasze maszyny do transportu to najbardziej znani i cenieni na rynku producenci: Scania, Volvo, MAN a także Multicar.

Transport kruszywa? Zrób to z specjalistami

W naszej firmie Max-Bud1 pracownikami są jedynie specjalistycznie wyszkoleni w tym zakresie fachowcy. Zależy nam, aby nasi klienci mieli do czynienia jedynie z profesjonalistami, którzy w zawodowy sposób pomogą, doradzą i rozwiążą twoje problemy. Szczycimy się ogromnym zaufaniem w kwestii transportu kruszywa na Śląsku, dzięki usługom, które spełniamy w kompleksowy sposób. Dla nas ilość, wielkość oraz odległość nie grają roli. Sprawdź nas i sam się przekonaj o jakości transportu i profesjonalizmie doradztwa.