Transport wywrotką

Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem o różnorodnej ładowności, dedykowanym zarówno dużym, jak i małym zleceniom.

Wywrotki służą do transportu kruszyw, materiałów budowlanych, piasków i żwirów. Ich kluczową zaletą jest funkcja samowyładunku, która umożliwia szybkie i wygodne wyładowanie towaru. Posiadamy pojazdy ciężarowe z wywrotką o ładowności od 1,5 do 26 t, miniwywrotki do transportu małych ładunków oraz pojemną wannę (do 50 m3) do przewozu towarów sypkich. W maszyny zaopatrujemy się u czołowych producentów: MAN, Scania, Volvo czy Multicar. Transport kruszywa na Śląsku wywrotką realizowany jest przez wykwalifikowanego, doświadczonego kierowcę, który terminowo i bezpiecznie przewiezie Twój ładunek.

ZADZWOŃ I ZAMÓW

Wynajem wywrotki — dla kogo i w jakim celu?

Korzystając z wynajmu wywrotki z operatorem, klient może liczyć na bezproblemowy i bezpieczny transport materiałów sypkich, takich jak gruz, piasek czy węgiel, a także materiałów budowlanych (wywóz odpadów). Transport wywrotką umożliwia przewiezienie materiałów z miejsca na miejsce bez konieczności angażowania dodatkowych pojazdów i niszczenia bagażnika w prywatnym lub służbowym samochodzie. Ten rodzaj sprzętu obsługiwany jest przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B.

Maszyny wynajęte w firmie MAX-BUD1 Tomasz Warchala pozwalają na przewóz kilku osób ze względu na sporą ładowność i miejsca paletowe. Nasze wywrotki przeznaczone są do specjalistycznych zastosowań, a rozszerzona oferta pozwala na realizację wszechstronnych zleceń.

 


Dostępne wywrotki

Usługi transportowe Wanną 26t ( 20-50 m3 )

Samochód ciężarowy - wywrotka 20t

Samochód ciężarowy - wywrotka 16t

Samochód ciężarowy - wywrotka 12t (HDS udźwig 7t)

Samochód ciężarowy wywrotka 12 ton

Samochód ciężarowy - wywrotka 6.5t

Iveco Daily 4T

Jakie są rodzaje wywrotek ze względu na ich wielkość?

W naszej ofercie znajdziesz wywrotki podzielone na trzy główne kategorie, z uwzględnieniem różnych parametrów, aby sprostać Twoim potrzebom:

  • Małe wywrotki: Wywrotki o ładowności do 3,5 tony, idealne do krótkich tras. Są to zwykle łatwe w prowadzeniu ciężarówki, charakteryzujące się mniejszym promieniem skrętu, co ułatwia manewrowanie nawet w ciasnych przestrzeniach.
  • Średnie wywrotki: O ładowności od 3,5 do 7,5 ton, przeznaczone do transportu na średnie odległości. Wyróżniają się większymi możliwościami ładunkowymi w porównaniu z małymi wywrotkami, dlatego wymagają bardziej doświadczonych kierowców.
  • Duże wywrotki: O ładowności powyżej 7,5 ton, przeznaczone do transportu ciężkich materiałów na długie trasy. Posiadają specjalne silniki i skrzynie biegów, umożliwiające przewóz dużych ładunków na duże odległości, co czyni je niezastąpionymi w trudnych warunkach.

Niezależnie od Twoich potrzeb, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednią wywrotkę.

Wybór wywrotki

Przy wyborze odpowiedniej wywrotki warto uwzględnić kilka kluczowych czynników. Pierwszym z nich jest ładowność – należy rozważyć, jakie ładunki będziesz transportować (rodzaj i waga). Następnie, pod uwagę należy wziąć planowany dystans i warunki terenowe, w których będzie operować pojazd. Na koniec, należy zwrócić uwagę na funkcjonalność i wyposażenie pojazdu, aby zapewnić maksymalny komfort i efektywność pracy. Poprzez dokładną analizę tych czynników będziesz w stanie wybrać wywrotkę, która najlepiej spełni Twoje potrzeby i zagwarantuje efektywne transport.

Jakie materiały najczęściej przewożone są wywrotkami?

Wywrotki są wykorzystywane do transportu różnego rodzaju materiałów sypkich, płynnych i kawałkowych. Najczęściej wywrotkami przewożone są: ziemia, kamienie, piasek, żwir, gruz, materiały budowlane, węgiel czy zboże.

Jak organizujemy transport wywrotką?

Współpracę z klientem rozpoczynamy od wnikliwej i szczerej rozmowy, podczas której omawiamy potrzeby klienta i specyfikę samego zlecenia. Objętość i rodzaj przewożonego towaru ma bezpośredni wpływ na rodzaj zastosowanej wywrotki i skuteczność usługi, dlatego ogromną wagę przykładamy do rozmowy. Po zaakceptowaniu wstępnej wyceny i ustaleniu terminu wynajmu wywrotki, zlecenie przejmują pracownicy firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala, którzy są odpowiedzialni za przeprowadzenie usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje. W przypadku przewożenia objętościowych ładunków, oferujemy klientom wsparcie w zakresie ochrony towaru. Usługę wynajmu wywrotki realizujemy z największą starannością, dostosowując proces wykonawczy do oczekiwań klienta.

Usługi wywrotką - MAX-BUD1 Tomasz Warchala

Zależy nam na tym, by oferować wynajem wywrotek o sporej ładowności, umożliwiając przewóz różnych, ciężkich i gabarytowych towarów w trakcie pojedynczego kursu. W ten sposób gwarantujemy klientom znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

Decydując się na usługi w naszej firmie MAX-BUD1 Tomasz Warchala, możesz liczyć na pełne i kompleksowe wsparcie naszych pracowników. Po naszej stronie leży dostosowanie odpowiednich sprzętów do specyfiki zlecenia. Każda z naszych maszyn i sprzętów podlegają ścisłej kontroli i cyklicznym badaniom technicznym, dzięki czemu usługi wywrotką wykonujemy niemal od ręki. Zapraszamy do kontaktu, aby sprawdzić cenę wynajmu wywrotki!