Wynajem wywrotki - Transport kruszywa wywrotką

Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem o różnorodnej ładowności, dedykowanym zarówno dużym, jak i małym zleceniom.

Wywrotki służą do transportu kruszyw, materiałów budowlanych, piasków i żwirów. Ich kluczową zaletą jest funkcja samowyładunku, która umożliwia szybkie i wygodne wyładowanie towaru. Posiadamy pojazdy ciężarowe z wywrotką o ładowności od 1,5 do 26 t, miniwywrotki do transportu małych ładunków oraz pojemną wannę ( do 50 m3 ) do przewozu towarów sypkich. W maszyny zaopatrujemy się u czołowych producentów: MAN, Scania, Volvo czy Multicar. Transport kruszywa wywrotką realizowany jest przez wykwalifikowanego, doświadczonego kierowcę, który terminowo i bezpiecznie przewiezie Twój ładunek.

Wynajem wywrotki - dla kogo i w jakim celu?

Korzystając z wynajmu wywrotki, klient może liczyć na bezproblemowy i bezpieczny przewóz materiałów budowlanych czy produktów sypkich, takich jak gruz, piasek czy węgiel. Transport wywrotką umożliwia przewiezienie materiałów z miejsca na miejsce bez konieczności angażowania dodatkowych pojazdów i niszczenia bagażnika w prywatnym lub służbowym samochodzie. Ten rodzaj sprzętu obsługiwany jest przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B.

Maszyny wynajęte w firmie MAX-BUD1 pozwala na przewóz kilku osób ze względu na sporą ładowność i pojemne miejsca paletowe. Nasze wywrotki przeznaczone są do specjalistycznych zastosowań, a rozszerzona oferta pozwala na realizację wszechstronnych zleceń.

Specyfika usług wywrotką

Zależy nam na tym, by oferować wynajem wywrotek o sporej ładowności, umożliwiając przewóz różnych, ciężkich i gabarytowych towarów w trakcie pojedynczego kursu. W ten sposób gwarantujemy klientom znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

Decydując się na usługi w naszej firmie MAX-BUD1, możesz liczyć na pełne i kompleksowe wsparcie naszych pracowników, którzy oferują wsparcie techniczne. Po naszej stronie leży dostosowanie odpowiednich sprzętów do specyfiki zlecenia. Każda z naszych maszyn i sprzętów podlegają ścisłej kontroli i cyklicznym badaniom technicznym, dzięki czemu usługi wywrotką wykonujemy niemal od ręki.


Dostępne wywrotki

Usługi transportowe Wanną 26t ( 20-50 m3 )

Samochód ciężarowy - wywrotka 20t

Samochód ciężarowy - wywrotka 16t

Samochód ciężarowy - wywrotka 12t (HDS udźwig 7t)

Samochód ciężarowy wywrotka 12 ton

Samochód ciężarowy - wywrotka 6.5t

Iveco Daily 4T

Profesjonalny transport kruszywa na Śląsku!

Poszukujesz firmy, która w ekspercki sposób odpowie na twoje potrzeby? Masz do przetransportowania spory ładunek kruszywa lub innego materiału i potrzebujesz pomocy? Zapraszamy cię do zapoznania się z pełnowartościową ofertą naszej firmy. MAX-BUD1 to profesjonalny zespół fachowców, którzy pomogą a także ułatwią podejmowane zadanie transportu. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową usługą transportu kruszywa na Śląsku. Korzystając z naszej oferty oraz możliwości, przekonasz się, że transport kruszywa jeszcze nigdy nie był tak prosty.

W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są wywrotki o różnych parametrach, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie pojazd, który skutecznie przetransportuje potrzebne na budowę kruszywo. Możesz wybierać spośród takich modeli jak: wywrotki o  ładowności od 1,5 do 26 t, miniwywrotki - doskonałe, gdy interesuje Cię transport małych ładunków - oraz pojemne wanny (do 50 m³), które są niezastąpione w przewozie towarów sypkich. Wszystkie maszyny zostały wyprodukowane przez uznanych producentów, takich jak MAN, Scania, Volvo czy Multicar.

Kompleksowe usługi

Max-Bud1 to firma dająca gwarancję najwyższej jakości transportu kruszywa na Śląsku. Zlecone nam zadania wykonujemy z największą dokładnością. Zawdzięczamy to naszym nowoczesnym i fachowym maszynom. Zajmujemy się profesjonalnym transportem kruszywa, lecz nie tylko. Dajemy możliwość przewiezienia także węgla, piasku oraz żwiru czy granitu. Skorzystanie z naszych usług daje wymagają przez klienta możliwość terminowego zrealizowania transportu czy zamówienia.

Najszybciej transportujemy kruszywo w Katowicach

Naszą specjalnością jest transport kruszywa w Katowicach. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego do wykonywania usług posługujemy się najnowocześniejszymi maszynami. Zapewniamy naszym klientom transport wielu surowców, materiałów. Specjalne i nietypowe ilości kruszywa lub innych materiałów w transporcie to nie problem. Oferujemy transport gabarytowy oraz ponadgabarytowy - to idealne rozwiązanie dla każdego, nieograniczające w możliwościach wykonywanych usług.

Flota transportowa kruszywa

Oferując kompleksowe usługi transportowe kruszywa na Śląsku, posiadamy w swoim arsenale jedynie najwyższej jakości flotę transportową. Składa się ona z pojazdów dostosowanych do każdego rodzaju materiału. W swojej rozpiętej gamie wielkościowej daje możliwość transportowania każdej ilości kruszywa w dowolne miejsce. Ten szeroki wybór jest wielkim ułatwieniem dla dokonywania specjalnych transportów. Proponujemy wykonanie pojazdami tworzącymi naszą flotę: specjalistyczne wanny transportowe, samochodowy ciężarowe. Dla mniejszych transportów, nie wymagających ogromnych przestrzeni polecamy miniwywrotki. Są one zręczne i dają możliwość dostosowania się do wielkości zlecenia. Nasze maszyny do transportu to najbardziej znani i cenieni na rynku producenci: Scania, Volvo, MAN a także Multicar.

Transport kruszywa? Zrób to z specjalistami

W naszej firmie Max-Bud1 pracownikami są jedynie specjalistycznie wyszkoleni w tym zakresie fachowcy. Zależy nam, aby nasi klienci mieli do czynienia jedynie z profesjonalistami, którzy w zawodowy sposób pomogą, doradzą i rozwiążą twoje problemy. Szczycimy się ogromnym zaufaniem na Śląsku, dzięki usługom, które spełniamy w kompleksowy sposób. Dla nas ilość, wielkość oraz odległość nie grają roli. Sprawdź nas i sam się przekonaj o jakości transportu i profesjonalizmie doradztwa.