Transport i wynajem wywrotek

Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem o różnorodnej ładowności, dedykowanym zarówno dużym, jak i małym zleceniom.

Wywrotki służą do transportu kruszyw, materiałów budowlanych, piasków i żwirów. Ich kluczową zaletą jest funkcja samowyładunku, która umożliwia szybkie i wygodne wyładowanie towaru. Posiadamy pojazdy ciężarowe z wywrotką o ładowności od 1,5 do 26 t, miniwywrotki do transportu małych ładunków oraz pojemną wannę ( do 50 m3 ) do przewozu towarów sypkich. W maszyny zaopatrujemy się u czołowych producentów: MAN, Scania, Volvo czy Multicar. Transport kruszywa wywrotką realizowany jest przez wykwalifikowanego, doświadczonego kierowcę, który terminowo i bezpiecznie przewiezie Twój ładunek.

Wynajem wywrotki - dla kogo i w jakim celu?

Korzystając z wynajmu wywrotki, klient może liczyć na bezproblemowy i bezpieczny przewóz materiałów budowlanych czy produktów sypkich, takich jak gruz, piasek czy węgiel. Transport wywrotką umożliwia przewiezienie materiałów z miejsca na miejsce bez konieczności angażowania dodatkowych pojazdów i niszczenia bagażnika w prywatnym lub służbowym samochodzie. Ten rodzaj sprzętu obsługiwany jest przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B.

Maszyny wynajęte w firmie MAX-BUD1 pozwala na przewóz kilku osób ze względu na sporą ładowność i pojemne miejsca paletowe. Nasze wywrotki przeznaczone są do specjalistycznych zastosowań, a rozszerzona oferta pozwala na realizację wszechstronnych zleceń.

Specyfika usług wywrotką

Zależy nam na tym, by oferować wynajem wywrotek o sporej ładowności, umożliwiając przewóz różnych, ciężkich i gabarytowych towarów w trakcie pojedynczego kursu. W ten sposób gwarantujemy klientom znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

Decydując się na usługi w naszej firmie MAX-BUD1, możesz liczyć na pełne i kompleksowe wsparcie naszych pracowników, którzy oferują wsparcie techniczne. Po naszej stronie leży dostosowanie odpowiednich sprzętów do specyfiki zlecenia. Każda z naszych maszyn i sprzętów podlegają ścisłej kontroli i cyklicznym badaniom technicznym, dzięki czemu usługi wywrotką wykonujemy niemal od ręki.


Dostępne wywrotki

Usługi transportowe Wanną 26t ( 20-50 m3 )

Samochód ciężarowy - wywrotka 20t

Samochód ciężarowy - wywrotka 16t

Samochód ciężarowy - wywrotka 12t (HDS udźwig 7t)

Samochód ciężarowy wywrotka 12 ton

Samochód ciężarowy - wywrotka 6.5t

Iveco Daily 4T

Jak organizujemy transport wywrotką?

Współpracę z klientem rozpoczynamy od wnikliwej i szczerej rozmowy, podczas której omawiamy potrzeby klienta i specyfikę samego zlecenia. Objętość i rodzaj przewożonego towaru ma bezpośredni wpływ na rodzaj zastosowanej wywrotki i skuteczność usługi, dlatego ogromną wagę przykładamy do rozmowy. Po zaakceptowaniu wstępnej wyceny i ustaleniu terminu wynajmu wywrotki, zlecenie przejmują pracownicy firmy MAX-BUD1, którzy są odpowiedzialni za przeprowadzenie usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę. W przypadku przewożenia objętościowych ładunków, oferujemy klientom wsparcie w zakresie ochrony towaru. Usługę wynajmu wywrotki realizujemy z największą starannością, dostosowując proces wykonawczy do oczekiwań klienta.