Kruszarki do gruzu i betonu

Oferujemy możliwość wynajęcia kruszarki oraz wykonanie usług kruszenia kruszarką szczękową SANDVIK QJ241 z możliwością regulacji frakcji końcowej kruszyw drogowych.

Kruszarka śląsk

Nasze usługi wynajmu kruszarki kierujemy zarówno do firm na terenie śląska jak i całego kraju, które zajmują się wyburzeniami oraz recyklingiem materiałów.

Czym jest kruszarka?

Najprościej mówiąc, kruszarka to maszyna, która rozdrabnia materiał, czyli jej zadaniem jest kruszenie. Pozwala przerobić całkiem spore głazy w drobne kamienie i żwir, a nawet pył skalny. Wykorzystywana jest również do zmiany formy materiałów odpadowych, co sprawia, że łatwiej je poddać recyclingowi, a nawet całkowicie usunąć.

ZADZWOŃ I ZAMÓW

Wynajem kruszarki do gruzu porozbiórkowego, betonu i żelbetu — Śląsk i cała Polska

Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala posiada do wynajęcia kruszarkę szczękową wraz z operatorem do kruszenia gruzu porozbiórkowego mieszanego, betonu, żelbetu, gruzu asfaltowego itp. Jest to maszyna bardzo wydajna i w pełni sprawna, posiada odsiew boczny i separator magnetyczny. To kompaktowa kruszarka i nie wymaga transportu ponadgabarytowego. Ponadto jej prosta budowa oraz podwozie gąsienicowe pozwalają na szybkie rozstawienie, a po dostarczeniu na miejsce robót, maszyna w krótkim okresie czasu może rozpocząć pracę.

Oferta kruszarki szczękowej z operatorem

Oferta firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala wynajmu kruszarki na terenie Śląska jest bardzo atrakcyjna. Cena jest uzależniona od wielu czynników m.in. ilości, rodzaju i frakcji końcowej kruszywa, dlatego ten koszt w każdym przypadku ustalamy indywidualnie, ale jest on bardzo konkurencyjny na Śląsku. Ponadto korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że wynajmujecie nowoczesną maszynę SANDVIK QJ241 która, jest najlepszą w swojej klasie. To produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i pozwoli na mobilne kruszenie materiału, gwarantujące ogromną wydajność.

Dodatkowo oferujemy:

Naszym klientom oferujemy:

  • kompleksową obsługę procesu kruszenia z zastosowaniem ładowarek, koparek, ciężarówek do wywozu materiału oraz innego rodzaju sprzętu wyburzeniowego
  • nożyce do kruszenia
  • młoty do kłucia

Korzyści wynikające z wynajmu kruszarki

Zastanawiasz się, czy kruszarka szczękowa będzie dla Ciebie przydatna? Warto zatem zwrócić uwagę na korzyści, wynikające z wynajmu urządzenia:

  • Obniżenie kosztów związanych z zakupem i transportem kruszyw naturalnych łamanych do budowy dróg, parkingów czy miejsc utwardzonych
  • Możliwość osiągnięcia zysków ze sprzedaży kruszyw otrzymanych w wyniku kruszenia
  • Możliwość ponownego wykorzystania otrzymanego produktu jako surowca do budowy dróg, fundamentów pod budynki itp.

Zapraszamy do wynajęcia kruszarki SANDVIK QJ241 na terenie Śląska i całej Polski. Specjaliści naszego działu zamówień pozostają do dyspozycji Klientów. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby Zamawiającego. Wszystkie prowadzone przez nas usługi wykonujemy z najwyższą jakością, zaspokajając oczekiwania każdego z klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ! 

Skontaktuj się bezpośrednio pod nr tel. 665 156 792
lub mailowo: t.warchala@max-bud1.com

Dlaczego warto?

Niezawodny sprzęt
Maszyny w pełni sprawne technicznie, gotowe do pracy
Doświadczeni operatorzy
Wykonywanie nawet skomplikowanych manewrów
Optymalizacja kosztów
Wynajem jest znacznie bardziej opłacalny niż zakup
Stałe wsparcie
Pomoc techniczna na każdym etapie użytkowania sprzętu
Profesjonalizm
Gwarancja jakości, bezpieczeństwa
i terminowości
Elastyczna oferta
Wynajem maszyny z operatorem
w dogodnym terminie