Wynajem ładowarek kołowych

Posiadamy kompleksowe usługi ładowarką i miniładowarką na terenie całej Polski, w szczególności woj. śląskiego.

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem ładowarki w swojej okolicy? Nasza firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferuje wynajem ładowarek kołowych. Wypożyczamy maszyny o najwyższej jakości, które świetnie sprawdzą się w akcji. Proponujemy sprzęt przystosowany do zadań zarówno podstawowych, jak i skomplikowanych. Jeśli będziesz wykonywał prace związane z podnoszeniem, przenoszeniem czy umieszczaniem materiałów na wysokościach lub w dużych ilościach, koniecznie zapoznaj się z naszą różnorodną ofertą. Wszystkie maszyny są zgodne z obowiązującymi aktualnie przepisami BHP. Oferujemy także ich kompleksową obsługę w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę!


Dostępne Ładowarki

Ładowarka CAT IT28G

7,31x1,95x3,26m

Miniładowarka BOBCAT

3,3x1,67x1,93m

Ładowarki na wynajem – gdzie znajdują zastosowanie?

Ładowarki to potężne maszyny, które odpowiedzą na wiele różnych twoich potrzeb. Przede wszystkim dają możliwość załadunku dużej ilości, ciężkich materiałów. Wykorzystywane są także do transportu oraz wybierania gruntu. Najczęściej klienci są zainteresowani wynajmem koparko ładowarki, by szybko i sprawnie móc dokonać załadunku i transportu urobku. Świetnie sprawdzą się w przypadku odspajania niezamarzniętych gruntów. W przypadku najmu urządzenia wraz z doświadczonym operatorem można za pomocą łyżki umieszczonej na wysięgniku dokonać niewielkich wyburzeń. Ładowarki zwiększają wydajność pracy na budowie i nie tylko.

Wynajem ładowarek zamiast kupna – dlaczego warto?

Usługą wynajęcia ładowarki najczęściej zainteresowane są przede wszystkim mniejsze firmy. Dlaczego? Ponieważ wynajem wiąże się z minimalizacją kosztów, w przeciwieństwie do zakupu własnego sprzętu. Często firm czy prywatnych osób, które potrzebują danego produktu nie stać lub całkowicie nie opłaca się wydać tak dużej kwoty. W takim przypadku niezastąpione są firmy jak nasze, które wynajmują ładowarki na doby i to na świetnych warunkach.

Wynajmij nasze ładowarki

Cena za wynajem ładowarki – od czego zależy?

Cena wynajmu ładowarki składa się z kilku czynników i każdy z nich jest nie mniej ważny. Przede wszystkim chcąc dokonać najmu takiego sprzętu trzeba dokonać wyboru rodzaju ładowarki. Tworząc cennik bierze się pod uwagę także czas wynajmu - warto pamiętać, że najem długoterminowy będzie wyceniany inaczej niż krótko terminowy. Do pełnej kwoty doliczyć można usługę transportu sprzętu na miejsce jego użytkowania. Cennik wynajmu ładowarki dla każdego klienta jest przygotowywany w sposób indywidualny, który uwzględnia wszystkie powyższe czynniki.

Ładowarka teleskopowa a kołowa

Na rynku istnieją dwa typu ładowarek - kołowa i teleskopowa. Przede wszystkim różni je tryb kierowania. Teleskopowa to ładowarka, którą sterowana jest za pomocą tylnych kół, składa się ze sztywnej konstrukcji lub systemu przegubowego. Warto zaznaczyć, że ich udźwig wynosi aż do 22 ton, a zasięg do ok. 30 metrów. Nasza firma nie oferuje wynajmu ładowarek teleskopowych. Natomiast ładowarka kołowa to najpopularniejsza maszyna na budowie, która umożliwia jedynie skręt przednich kół, a także jazdę po przekątnej. Charakteryzuje się także ograniczoną długością wysięgnika. Doskonale sprawdzi się na płaskim terenie, stabilnym gruncie budowlanym. Oferowane przez nas ładowarki kołowe umożliwiają zamontowanie dodatkowego osprzętu. Polecamy zamontowanie łyżki, ślimaka, tarczy czy kubełków. W modelach czołowych montowany jest cały osprzęt, natomiast w obrotowych osprzęt znajduje się na obrotowej platformie.

Ładowarki kołowe CAT na wynajem

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferujemy ładowarki CAT, które charakteryzują się doskonałą wydajnością. To świetne maszyny posiadające nowoczesne systemy pokładowe, a także systemy pozwalające na regulację układu hydraulicznego oraz napędowego. Dzięki temu operator może w łatwy i szybko dostępny sposób dokonać regulacji mocy urządzenia i dostosować ją do rodzaju wykonywanej pracy ziemnej. Warto wziąć pod uwagę, że ładowarki CAT pozwalają na dobór silnika odpowiedniego do gabarytów maszyny, pozwala to na znacznie wydajniejszą oraz ekonomiczną pracę.

Dlaczego warto postawić na naszą wypożyczalnię ładowarek?

Oferowane przez MAX-BUD1 Tomasz Warchala ładowarki zostały zakupione od najlepszych producentów w Polsce i za granicą. Dzięki temu gwarantują one bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wysoka jakość naszego sprzętu pozwala nam na oferowanie klientom najbardziej wydajnych i ekonomicznych rozwiązań. Proponowane przez nas maszyny są wielozadaniowe. Dbamy, by wszystkie sprzęty były zgodne z przepisami BHP, podlegały regularnym kontrolom, a także badaniom obciążenia. Oferujemy wynajem sprzętu wraz z doświadczonym profesjonalistą, który zadba, by prace budowlane przebiegły sprawnie i bez komplikacji.

Podejmując współpracę z naszą firmą MAX-BUD1 Tomasz Warchala masz gwarancję najwyższej jakości. Stawiamy przede wszystkim na jasne i zrozumiałe warunki wynajmu. Każdą umowę ustalamy indywidualnie, począwszy od warunków, przebiegu po wykonane określonego zakresu prac w wyznaczonych terminach. Zachęcamy do kontaktu z nami - pomożemy w wyborze odpowiedniej ładowarki i przygotujemy cennik. Zastanawiasz się nad wynajęciem ładowarki, ale nie masz pewności, czy działamy w Twoim mieście? Skontaktuj się z nami poprzez kliknięcie formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Interesuje mnie: