Roboty drogowe Śląsk

Jednym z profili działalności firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala są roboty drogowe, czyli prace budowlane związane z wykonaniem obiektu budowlanego oraz zagospodarowaniem terenu. ​Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu budowy, przebudowy i remontów dróg, otaczając klientów kompleksową opieką na każdym z etapów realizacji zlecenia. Doświadczenie sprawia, że podejmiemy się realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu!

Kompleksowe prace drogowe na Śląsku — Katowice, Ruda Śląska, Gliwice, Świętochłowice i inne miasta

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, nowoczesnym sprzętem oraz stosownymi uprawnieniami do realizacji inwestycji drogowych. Prace drogowe realizujemy w oparciu o założenia przyjęte w dokumentacji budowlanej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przepisach prawa oraz normach budowlanych. W jakich obszarach możemy Ci pomóc?

  • prowadzimy roboty ziemne i prace nawierzchniowe,
  • kładziemy asfalt,
  • budujemy chodniki i ścieżki rowerowe,
  • prowadzimy bieżące naprawy i remonty dróg,
  • kładziemy kostkę brukową
  • oraz wykonujemy wiele innych, zleconych przez inwestora prac.

Celem naszej firmy MAX-BUD1 Tomasz Warchala jest terminowe i skuteczne wykonanie prac związanych z budownictwem drogowym — bez jakichkolwiek utrudnień. Właśnie dlatego sprzęt dobieramy do indywidualnych potrzeb każdego zlecenia, przestrzegając bezpieczeństwo warunków pracy. Zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego jeżeli potrzebujesz wyceny lub chcesz dowiedzieć się, na kiedy mamy najbliższy wolny termin - zadzwoń do nas, a postaramy się odpowiedzieć!

ZADZWOŃ I ZAMÓW

Nasypy

Wykonywanie nasypów to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług w kategorii robót drogowych. Nasyp jest umiejscowiony na terenie prowadzenia inwestycji do momentu położenia tam nawierzchni. W MAX-BUD1 Tomasz Warchala jesteśmy odpowiedzialni za dobór gruntu, ilości warstw kruszywa oraz zabezpieczenie całości konstrukcji. Każdą realizację przeprowadzamy w oparciu o wyśrubowane standardy, które pozwalają wykonać zlecenie w terminie i z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Podbudowy pod drogi, autostrady, lotniska, nawierzchnie betonowe

Podbudowa pod drogę to część konstrukcji nawierzchni odpowiedzialnej za przenoszenie i rozkład naprężenia spowodowanych przez ruch pojazdów poruszających się drogą. Odpowiednio wykonana podbudowa pod drogę stanowi dodatkową ochronę przed uszkodzeniami wynikającymi z eksploatacji. W MAX-BUD1 Tomasz Warchala wykonujemy również podbudowy pod drogi lokalne, krajowe, autostrady, lotniska oraz nawierzchnie betonowe.

Zagospodarowanie terenu w obrębie budynków

Zagospodarowanie terenu wokół budynków jest niezbędne dla wygodnego użytkowania terenu inwestycyjnego. Dbamy o przestrzeń wokół powstałego obiektu budowlanego lub obiektu użyteczności publicznej, tak aby teren wokół inwestycji wyglądał estetycznie i spełniał swoją funkcję. Profesjonalne zagospodarowanie terenu wokół budynków ma również wpływ na komfort użytkowania inwestycji.

Profesjonalne budownictwo drogowe na Śląsku

Każdemu z naszych klientów oferujemy wysokiej jakości rozwiązania w zakresie budownictwa drogowego. Nad realizacją zleceń z zakresu budownictwa drogowego pracują najlepsi pracownicy MAX-BUD1 Tomasz Warchala, którzy posiadają uprawnienia budowlane i wieloletnie doświadczenie. Dodatkowo dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomocniczym i rozbudowanym parkiem maszynowym. Dzięki tak zorganizowanej pracy sprawnie i skutecznie zadbamy o to, czego potrzebujesz w zakresie budownictwa drogowego. Współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego oraz Inwestorami prywatnymi z całego Śląska. Na życzenie klienta możemy wykonać roboty drogowe w dowolnym, innym miejscu w Polsce. Każdego roku realizujemy setki zleceń na budowę nasypów, podbudowy drogi czy zagospodarowanie terenu w obrębie budynków, dzięki czemu możesz nam zaufać, a my możemy obiecać, że będziesz zadowolony.

Masz jakieś pytania? A może chcesz umówić usługę w firmie MAX-BUD1 Tomasz Warchala? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej!

Dlaczego warto?

Solidność
Gwarantujemy wykonanie zadania zgodnie z założeniami
Terminowość
Przestrzegamy ustalonego z Klientem harmonogramu prac
Doświadczenie
Zrealizowaliśmy wiele zleceń z zakresu inżynierii drogowej