Wynajem koparek Sosnowiec

Wynajem koparki Sosnowiec

Koparka to niezastąpione urządzenie w przypadku głębokich wykopów na budowie. Koparka często jest pierwszym sprzętem, który pojawia się na placu budowy. Maszyna ta pozwala na usunięcie odpowiedniej ilości ziemi, a także większych kamieni. Koparka to niezwykle przydatny sprzęt podczas prac przy niwelacji terenu, wykopach pod fundamenty, tworzeniu przydomowego szamba czy przy aranżacji sadzawki i innych zbiorników wodnych. Szukasz koparki na wynajem w okolicach Sosnowca? Interesuje Cię sprawdzona firma, która zapewni Ci najlepszy sprzęt w korzystnej cenie? Skorzystaj z oferty MAX-BUD1 Tomasz Warchala! Naszym klientom proponujemy wynajem koparki w Sosnowcu oraz profesjonalne usługi koparką! Nasze atuty to nowoczesny sprzęt, atrakcyjne ceny oraz wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Sprawdź!

MAX-BUD1 Tomasz Warchala – szeroki wybór koparek na wynajem Sosnowiec

Wynajem koparki z MAX-BUD1 Tomasz Warchala to gwarancja otrzymania nowoczesnych, w pełni sprawnych urządzeń. W naszym parku maszynowym znajdują się wielozadaniowe maszyny renomowanych producentów o różnorodnych parametrach. Posiadamy koparki kołowe lub gąsienicowe, niektóre obrotowe marek Liebherr, CAT oraz Komatsu, wyposażone w łopatę lub młot. Dysponujemy także osprzętem do koparek. Wszystkie maszyny są sprawne technicznie i gotowe do działania od chwili, gdy pojawią się na placu budowy. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. U nas można zamówić wynajem koparki lub kompleksowe usługi koparką wykonane przez naszego doświadczonego operatora. Zapraszamy do kontaktu!

Nasze minikoparki

Koparka Sosnowiec – dlaczego wynajem, a nie kupno?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że kupno maszyn budowlanych to spory wydatek, który jest opłacalny właściwie tylko wtedy, gdy zakupiony sprzęt będzie wykorzystywany przez dłuższy czas. Warto pamiętać, że do obsługi koparki niezbędny jest także wykwalifikowany pracownik, co również generuje koszta. Jeżeli koparkę chcemy wykorzystywać okazjonalnie lub tylko przez określony czas to wynajem koparki będzie o wiele lepszym rozwiązaniem. Poniesiesz mniejsze koszta, a dodatkowo będziesz miał możliwość wynajęcia kompleksowej usługi koparką w Sosnowcu łącznie z transportem i obsługą przez operatora z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.

Sprawdzony wynajem koparki Sosnowiec - MAX-BUD1 Tomasz Warchala

MAX-BUD1 Tomasz Warchala to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy profesjonalne usługi budowlane i transportowe. Naszym celem od początku istnienia działalności było efektywne wspieranie realizacji inwestycji budowlanych poprzez dostarczanie profesjonalnego sprzętu, usług i materiałów. Jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym partnerem w biznesie.

Nasze koparko-ładowarki

Wynajem sprzętu budowlanego w Sosnowcu i okolicach

Dzięki naszemu bogato wyposażonemu parkowi maszyn budowlanych jesteśmy w stanie zaoferować większość robót związanych z pracami budowlanymi. Nie trzeba kupować drogich maszyn budowlanych i zatrudniać dodatkowego pracownika by z nich skorzystać. W MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferujemy wynajem sprzętu budowlanego i okolicach. Dzięki naszym usługom oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

Sprawdź wynajem w okolicznych miastach: Katowice, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom i Zabrze

Skontaktuj się z nami!

Sprawdź dojazd z Sosnowca:

Koparka gąsienicowa LIEBHERR R924C

9,46x2, 98x2,95
10,76 m

Koparka gąsienicowa Liebherr R924C z młotem

9,46x2, 98x2,95
10,76m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa CAT 315M + młot

8,84x2,5x3,08m
7,95m

Koparka kołowa obrotowa - Liebherr Litronic

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa Liebherr Litronic i Młot

8,35x2,55x3,12m
8,55m

Koparka kołowa obrotowa KOMATSU PW 170

8,62x2,46x3,13m
8,13m

Koparka kołowa KOMATSU PW 170 + Młot

8,62x2,46x3,13m
8,13m

OSPRZĘT DO KOPAREK

Potrzebujesz innego sprzętu?