Usługi transportowe - wynajem autokarów, transport materiałów sypkich – Śląsk, cała Polska

Wynajem autokarów

Posiadamy autokary turystyczne o różnej ilości miejsc. Doświadczeni kierowcy i nowoczesna flota pojazdów to nasze największe atuty. Cena za usługę uzależniona jest od terminu wykonania usługi, miejsca podstawienia autobusu, ilość kilometrów, a także ilości osób. 

Autokar

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz rozbudowanej flocie pojazdów, możemy zaoferować kompleksowy, profesjonalny transport materiałów sypkich.

Zajmujemy się kompleksowo transportem drogowym. Przewozimy żwir, piasek, węgiel, granit, ziemię oraz inne materiały sypkie w dowolnych – zarówno niewielkich, jak i bardzo dużych ilościach (transport ponadgabarytowy). Posiadamy zasoby, wiedzę i doświadczenie, by podejmować się zleceń trudnych i nietypowych. Naszą flotę transportową tworzą m.in.: samochody ciężarowe - wywrotki do transportu kruszywa o różnej ładowności, specjalistyczne wanny transportowe i zestawy dłużycowe, naczepy firanki, zestawy niskopodwoziowe oraz miniwywrotki. Świadczymy również usługi z zakresu pomocy drogowej oraz prowadzimy wypożyczalnię samochodów dostawczych.

Wywrotka

Czym są materiały sypkie?

Mianem materiałów sypkich określamy materiały budowlane, które definiowane są jako niewielkie, suche cząsteczki mające tendencję do rozpadu na drobny granulat lub bryłki. Namacalnymi ich przykładami są surowce wykorzystywane na szeroką skalę w przemyśle i budownictwie, głównie są to wapno, cement, granit czy żwir. Materiały sypkie różnicuje się ze względu na wielkość poszczególnych ziaren, wyróżniając m.in. elementy kamieniste, pyłowe,  żwirowe,  piaskowe i wiele innych.

Sposób ładowania materiałów sypkich

Ze względu na właściwości, frakcję i specyfikę materiałów sypkich wymagają one zastosowania szczególnych środków ostrożności przy przewozie. Najczęściej i najchętniej wykorzystywaną metodą transportu materiałów sypkich jest transport drogowy, który zyskał popularność z dwóch względów. Po pierwsze ma to związek z chęcią redukowania kosztów przewozu, a po drugie precyzyjną kontrolą poszczególnych dostawców i weryfikacją zleceń.

MAXBUD1 od lat zajmuje się transportem materiałów sypkich na Śląsku, korzystając z zaawansowanych, wysokogatunkowych pojazdów dostosowanych do wymogów przewozu produktów tego typu. Posiadamy sprzęt polepszający efektywność pracy i usprawniający cały proces, korzystając ze specjalistycznych workownic, taśm, naczep czy zestawów dłużycowych. Pracownicy MAXBUD1 odpowiedzialni za transport materiałów sypkich na Śląsku to wykwalifikowani kierowcy, dla których bezpieczny przewóz to priorytet.  Wybór odpowiedniego sprzętu i środka transportu jest ściśle związany z rodzajem przewożonego materiału, dlatego aby uzyskać szczegółowe informacje - zapraszamy do kontaktu.

Transport materiałów sypkich na Śląsku - zalety skorzystania z oferty MAXBUD1

Decydując się na skorzystanie z usługi transportu materiałów sypkich na Śląsku zyskujesz pewność, że nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby kontrolować cały proces przewozu i dbać o bezpieczeństwo produktów. Transport materiałów sypkich na Śląsku odbywa się przy uwzględnieniu następujących kwestii:

  • nienagannej sterylności procesu przewozu,
  • szybkości i terminowej realizacji zleceń,
  • przewozu materiałów sypkich w nienaruszonych stanie,
  • dbałości o wydajność procesu i zredukowaniu zbędnych kosztów.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą transportu materiałów sypkich na Śląsku, skontaktuj się z naszymi pracownikami, a dobierzemy indywidualną ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Dlaczego warto?

Niezawodna flota
Nowoczesne, w pełni sprawne technicznie pojazdy
Doświadczeni kierowcy
Kadra z uprawnieniami i doświadczeniem
Kompleksowa obsługa
Pomoc w wyborze pojazdu, transport, rozładunek