Wynajem autokaru z kierowcą

Autokar jest uznawany za najbardziej ekonomiczny środek transportu, pozwalający na podróżowanie zarówno po Polsce jak i całej Europie. Jest tak popularny także ze względu na komfort i bezpieczeństwo a także możliwość dotarcia bezpośrednio we wskazane miejsce.

Podróżuj autokarem po Europie

Europa to obszar pełen cudownych zakątków, do których dostać się można się tylko samochodem lub autokarem. Z tego powodu wynajem autokarów na podróże po Europie staje się coraz popularniejszy. Przemawia za tym również coraz to wyższy standard autokarów, gwarantujący komfort podróżowania nawet na bardzo długich i dalekich trasach.

Chcesz wygodnie podróżować busem z przyjaciółmi po Europie? A może masz w planach odbycie dłuższej pielgrzymki większą grupą? Jeśli zdecydujesz się na wynajem autobusu w MAX-BUD1, niezależnie czy będzie to minibus czy autokar piętrowy, zawsze wszyscy pasażerowie będą zadowoleni. Z przyjemnością pomożemy zrealizować każdą podróż.

Busem bezpiecznie i wygodnie – oferta

Firma MAX-BUD1 posiada na wynajem autokary turystyczne o różnej ilości miejsc. Najczęściej wynajmowane są autokary marek VDL, IRIZAR, Scania Touring, Neoplan i Setra. Staramy się, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie a kompleksowa obsługa klienta jest dla nas priorytetem. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, dysponującym nowoczesną flotą pojazdów na wynajem wraz z kierowcą. Nasza kadra składa się wyłącznie z wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy są do dyspozycji nie tylko na trasie przejazdu, ale również i na miejscu. Bezwzględnie jednak przestrzegamy przepisów dotyczących czasu pracy kierowców – prowadzenia pojazdu i wypoczynku. Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa podróżowania, dlatego każdy pojazd osobowy jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania, gwarantujące spokojny i bezproblemowy transport. Dokładamy również wszelkich starań, aby podróż przebiegała komfortowo i zgodnie z planem, niezależnie od czasu jej trwania. Autokary wyposażone są w rozkładane fotele z pasami bezpieczeństwa, przy równoczesnym zachowaniu optymalnych odległości między rzędami. Ponadto działa w nich zintegrowany system wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Spośród licznych udogodnień należy wymienić również DVD, barek i toaletę do dyspozycji pasażerów. Nie zapominamy też o tym, jak ważną rolę odgrywa aktualnie u każdego telefon komórkowy. Przy każdym fotelu znajduje się gniazdko zasilania, które umożliwia naszym klientom korzystać z urządzeń mobilnych do woli, bez obawy o ich rozładowanie. To luksus podróżowania w każdej sytuacji – zarówno podczas pielgrzymki czy wyjazdu na narty jak i wycieczki objazdowej po Europie. Jesteśmy firmą, której można zaufać, dlatego wynajmij autokar właśnie u nas.

Cena wynajęcia autokar i autobusu z kierowcą

Jeśli zdecydujesz się na wynajem autokaru w firmie MAX-BUD1, zaplanowana podróż z pewnością będzie niezapomniana i pełna pozytywnych wrażeń. Skontaktuj się z nami, aby poznać cenę wynajmu autokarów. Jest ona uzależniona m.in. od terminu realizacji usług, miejsca podstawienia autobusu z kierowcą, zaplanowanej ilości kilometrów do przejechania oraz ilości uczestników przejazdu. Z przyjemnością przygotujemy satysfakcjonującą dla Ciebie ofertę. Aby zamówić usługę i wynająć pojazd do przewozu osób, wystarczy wysłać do nas wypełniony formularz, który jest dostępny na naszej stronie. W możliwie jak najkrótszym czasie postaramy się przesłać cennik do akceptacji i dokonamy rezerwacji. Można się z niej wycofać i anulować w podanym okresie czasu.