Zagęszczarki na wynajem

Oferujemy wynajem zagęszczarek Wacker Neuson – eksperta w dziedzinie zagęszczania gruntu. To mocne, wydaje i proste w obsłudze maszyny, wyposażone w wiele inteligentnych funkcji.

Potrzebujesz skorzystać z zagęszczarki do gruntu, a nie posiadasz własnej? Warto w takiej sytuacji skorzystać wypożyczalni sprzętu budowlanego. Zagęszczarka to maszyna, która sprawdzi się przy wykonywaniu prostych i nieskomplikowanych prac budowlanych, a także w przypadku najbardziej zaawansowanych pracach drogowych. Charakteryzują się ponad przeciętną wydajnością, a także są proste w obsłudze, dzięki temu znacząco usprawniają przebieg prac budowlanych oraz nie sprawią problemów w obsłudze. Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferuje wynajem zagęszczarek w twojej okolicy oraz w województwie śląskim.

ZADZWOŃ I ZAMÓW

Dostępne zagęszczarki

Zagęszczarki gruntu WACKER

Stopa wibracyjna AMMANN

Czym są zagęszczarki gruntu?

Zagęszczarki gruntu to urządzenia, które zwiększają wydajność prac budowlanych. Wykorzystywane są jako narzędzia do zwiększania gęstości, wzmacniania czy przygotowania gruntu do dalszych prac powierzchniowych. Zagęszczenie dokonuje się przez wibrowanie podłoża, dzięki temu można szybko i skutecznie osiągnąć idealnie równą nawierzchnię.

Sama maszyna składa się przede wszystkim z metalowej płyty, która jest napędzana za pomocą silnika. To właśnie ona odbijając się od powierzchni dokonuje jej odpowiedniego zagęszczenia.

Do czego można wykorzystać ubijarki do ziemi?

Sprawdzą się świetnie do ubicia podłoża niespoistego, czyli m.in. piasków, żwirów itp., a także przy betonie lub asfalcie. Używa się ich także do prac związanych z utrzymaniem parkingów, dróg, ścieżek rowerowych, prowadzenia prac konserwacyjnych i naprawczych czy prac wykończeniowych, np. ubijania podłoża przed położeniem kostki brukowej oraz przed kładzeniem przewodów. Ubijaki przywracają twardość gruntu po skończonych wykopach, dlatego jest to urządzenie tak niezbędne przy wielu pracach. Doskonale radzą sobie podczas utrwalania rowów melioracyjnych. Dzięki swoim właściwościom zagęszczarki sprawdzą się przy każdym rodzaju podłoża, łącznie z kruszywem, ich wybór to najlepsza decyzja.

Rodzaje zagęszczarek

Chcąc dokonać wynajmu sprzętu,  warto wiedzieć, jakiego rodzaju zagęszczarki się potrzebuje. Na rynku można zauważyć wiele typów zagęszczarek gruntu. Wyróżnia się kilka najpopularniejszych, jak: zagęszczarki jednokierunkowe, zagęszczarki nawrotowe, zagęszczarki podczepiane czy zagęszczarki kroczące. Zainteresowaniem cieszą się także stopowe ubijaki, czyli tzw. skoczki. Wykorzystywane są one do mechanicznego zagęszczania gruntu, dzieje się tak poprzez punktowe i pionowe uderzenia. Wywoływane przez nie wibracje usuwają niepotrzebne cząsteczki powietrza oraz wody, dzięki temu powierzchnia jest idealnie zagęszczona i utwardzona.

Wady i zalety ubijarek

Ubijarki to urządzenia, które posiadają szereg zalet. Przede wszystkim sprawdzą się na każdym rodzaju podłoża i usprawnią prace budowlane. Korzystanie z tego typu sprzętu to postawienie na wydajność oraz skuteczność. W łatwy i szybki sposób zagęszczą grunt poprzez usunięcie z niego nadmiaru powietrza oraz wody, a także utwardzą go, przystosowując w ten sposób do długoterminowej eksploatacji. Niestety trzeba pamiętać, że praca ubijarką zajmuje dość sporo czasu. Urządzenie to nie może być używane na gruntach o dużej spoistości, twardych czy zamarzniętych.

Ile kosztuje wynajem zagęszczarki do gruntu?

Firmy budowlane, przede wszystkim te mniejsze, często zastanawiają się, czy lepiej zakupić swój własny sprzęt, a może zdać się na wypożyczalnie. Kupno czy wypożyczenie zagęszczarki w firmie budowlanej - co się bardziej opłaca? Podpowiemy, które rozwiązanie wybrać, by przyniosło więcej korzyści.

Po pierwsze najmując zagęszczarkę, warto współpracować ze sprawdzoną firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie. Szczególnie dla mniejszych podmiotów możliwość najmu jest znacznie bardziej atrakcyjna niż kupienie sprzętu. Zakup to jednorazowy duży wydatek, natomiast wynajęcie to znacznie mniejsze kwoty. Dodatkowo warto pamiętać, że maszyna może być wynajęta zarówno na okres krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Jaki jest cennik wynajmu ubijarki do ziemi? Cennik wynajmu  zagęszczarki gruntu jest różny. Wszystko zależy od kilku czynników: oczekiwanych parametrów czy lokalizacji, a także długości czasu najmu. Cena będzie się różnić w przypadku ubijarki, zagęszczarki 90 kg czy maszyny 800 kg. Dodatkowo należy brać pod uwagę rodzaj urządzenia i jego przeznaczenie. W sprawie konkretnych cen zachęcamy do indywidualnego kontaktu z MAX-BUD1 Tomasz Warchala. Po wyborze sprzętu i ustaleniu warunków przygotujemy atrakcyjny cennik.

Wypożyczalnia zagęszczarek do kostki i gruntu — oferta

Zależy nam na zadowoleniu i spełnieniu oczekiwań naszych klientów. Dlatego w MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferujemy dostęp do zagęszczarek i ubijarek pochodzących od najlepszych producentów na rynku. Dostępne u nas maszyny są wysokiej jakości i w bardzo dobrym stanie technicznym. Dbamy by były regularnie serwisowane oraz przeglądane. Dzięki temu zapewniamy niezawodność urządzeń przez cały czas najmu. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia marek Wacker Neuson oraz Ammann. To urządzenia wyróżniające się wydajnością oraz prostotą w obsłudze. Nadają się do pracy w warunkach ograniczonego manewru dając  szybkie i dobre efekty. Oferowane przez nas maszyny są o ciężarze od 80 do 800 kg. Prócz zagęszczarek do kostki i gruntu posiadamy także stopy wibracyjne, które sprawdzą się w trudniejszych warunkach.

Dostawa zagęszczarek gruntu do klientów na Śląsku

W MAX-BUD1 Tomasz Warchala oferujemy także dostawę zagęszczarek gruntu do klientów na całym Śląsku. Na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim zadowolenie osób z nami współpracujących, dlatego chcemy być jak najbardziej dostępni. Oferujemy dostawę ubijarek oraz zagęszczarek zarówno w przypadku najmu długoterminowego, jak i krótko terminowego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i przez formularz kontaktowy, odpowiemy na wszelkie pytania, a także dobierzemy najbardziej atrakcyjne warunki umowy.

Interesuje mnie: