Wynajem Zamiatarek Ulicznych - Drogowych

Zamiatarka to najprościej mówiąc sprzęt wykorzystywany do prac porządkowych. W zależności od modelu, urządzenie to czyści drogi i chodnik zarówno asfaltowy jak i z kostki brukowej, z brudu, żwiru, kamieni, błota pośniegowego, gałęzi i innych nieczystości, które pojawiają się na nawierzchniach. Może to być to niewielka maszyna kompaktowa chodnikowa lub ciągniona oraz większa drogowa. Ze względu na coraz większe zanieczyszczenia dróg, wynajem zamiatarek ulicznych staje się coraz popularniejszy.

Czym jest zamiatarka?

Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala posiada bogatą ofertę wynajmu zamiatarek ulicznych na samochodzie ciężarowym lub na traktorze z operatorem. Wyposażone są one w specjalne zbiorniki i szczotki do sprzątania dróg, a niektóre dodatkowo jeszcze w odkurzacz. Zamiatarki drogowe doskonale się sprawdzają przy czyszczeniu i sprzątaniu ulic, zatoczek autobusowych, pasów startowych, parkingów i wielu innych miejsc. Mają za zadanie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które utrudniają jazdę samochodom, a także mogą się przyczynić do zapchania studzienek kanalizacyjnych.

Wynajem zamiatarek ulicznych – jakość i możliwości

Jeżeli poszukujesz nowoczesnej zamiatarki ulicznej, wyposażonej w elementy najwyższej jakości, zapoznaj się z ofertą na wynajem sprzętu komunalnego w wypożyczalni MAX-BUD1 Tomasz Warchala. Firma ta oferuje wynajem zamiatarki na traktorach, które sprawnie, a przede wszystkim skutecznie oczyszczą chodniki, wąskie uliczki osiedlowe, a także alejki parkowe. Zapewniamy wynajem maszyn na bardzo atrakcyjnych warunkach również zamiatarki ssące na samochodach ciężarowych, przeznaczone do sprzątania i czyszczenia dużych powierzchni z liści i pyłów, np. płyt lotniskowych. Cieszą się one wielkim zainteresowaniem klientów, gdyż wyróżniają się na rynku niezawodnością i skutecznością sprzątania. Wypożyczany tutaj sprzęt podlega regularnej kontroli stanu technicznego i serwisowaniu. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz zamiatarkę uliczną w pełni sprawną, gotową do pracy. Jest to główna przewaga wynajmu zamiatarki ulicznej nad zakupem na własność, gdyż nie musisz się martwić o regularny serwis oraz naprawy sprzętu. Ponadto jest to świetne rozwiązanie dla tych klientów, którzy potrzebują skorzystać ze sprzętu tylko w określonym czasie i nie chcą angażować dużego kapitału w zakup zamiatarki.

MAX-BUD1 Tomasz Warchala może oferować również sprzęt przeznaczony do odśnieżania dróg różnych klas i kategorii. Posiadamy na wynajem pługi na samochodach ciężarowych oraz na traktorach i koparko-ładowarkach. Jako wypożyczalnia sprzętu budowlanego, gorąco zapraszamy do współpracy.

Zobacz nasze zamiatarki

Zamiatarka na samochodzie ciężarowym i odkurzacz

Zamiatarka na traktorze

 

Oferta usługi zamiatarką uliczną

Oferujemy nie tylko wynajem zamiatarek drogowych, ale także świadczymy usługi z zakresu zamiatania ulic i chodników oraz czyszczenia kanalizacji. Dbamy o to, aby drogi były przejezdne i regularnie myte oraz sprzątane. Prace są wykonywane przez doświadczonych, kompetentnych kierowców i operatorów, posiadających odpowiednie kwalifikacje. Nasze usługi zamiatarką świadczymy kompleksowo – zapewniamy doradztwo, pełną organizację prac oraz kompletną realizację zleceń.

Outsourcing usług komunalnych przy użyciu maszyn czyszczących to doskonały sposób na zaoszczędzenie zarówno czasu jak i Twoich pieniędzy. Ponadto to gwarancja rzetelnie i terminowo wykonanego zadania. Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa i jednostki samorządu terytorialnego z obszaru całego Śląska. To współpraca, która z pewnością się opłaca.