Piaskarko solarka

Jak często słyszymy „polska zima zaskoczyła drogowców”? Nawiązując współpracę z firmą MAX-BUD1 Tomasz Warchala, żadna zima nie będzie taka straszna, a zimowe utrzymanie drogi nie będzie stanowiło problemu. Tutaj wynajmiesz piaskarkę lub solarkę drogową wraz z operatorem dokładnie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

Czym jest piaskarko-solarka?

Piaskarko solarka to maszyna wykorzystywana jako posypywarka. Ma za zadanie zwalczać gołoledź i inne skutki trudnych, zimowych warunków na nawierzchniach drogowych, przede wszystkim na ulicach miast i drogach różnych kategorii, za sprawą piasku lub soli.

Zastosowanie piaskarko solarki

Zgodnie z ustawą o utrzymaniu porządku i czystości oraz chcąc uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji w zimowy dzień, należy pilnować, aby chodnik, place, parkingi czy drogi były na bieżąco odśnieżane a oblodzenia posypywane środkiem uszorstniającym tak, aby były w stanie przejezdnym. Wykorzystuje się do tego specjalny piasek lub sól. Posypana nimi nawierzchnia zostaje pozbawiona śliskości i jest znacznie bezpieczniejsza dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Do tego celu są używane piaskarko solarki. Maszyny, które są dostępne na rynku, różnią się między sobą gabarytami oraz parametrami technicznymi. Mogą mieć różną pojemność zbiornika na solankę czy inny materiał do posypywania oraz inny podajnik środka uszorstniającego. Ponadto mogą mieć możliwość regulacji szerokości posypywania oraz być wyposażone w różny napęd.

Zobacz nasze piaskarko-solarki — oferta

Solarko-piaskarka

 

Wynajem solarko piaskarki — usługi

Korzystanie ze sprzętu do zimowego utrzymania dróg w czystości to sprawa priorytetowa w tak trudnym okresie pogodowym. Z tego powodu powinno się zwracać ogromną uwagę na jakość wykorzystywanego pojazdu. W tym przypadku warto skorzystać z usługi wynajmu piaskarki drogowej czy solarki w profesjonalnej firmie, posiadającej na wynajem sprawdzony sprzęt komunalny, zawsze sprawny technicznie. W firmie MAX-BUD1 Tomasz Warchala można wynająć pojazd wraz z doświadczonym operatorem, który podejmie się realizacji zadania sumiennie i terminowo, a właściwe utrzymanie drogi nie będzie już nigdy dla Ciebie problemem.

Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala posiada na wynajem również odśnieżarki, pług oraz używane maszyny budowlane, wszystkie usługi stara się oferować wraz z operatorem. Zapraszamy do kontaktu, aby sprawdzić, czy potrzebny produkt jest dostępny.