Odśnieżanie - chodników, parkingów i ulic

Zima u niemal każdego wywołuje przyjemne skojarzenia ze śniegiem. Niestety, są to również i obowiązki, związane z koniecznością odśnieżania i utrzymania dróg w bezpiecznym stanie. Jeśli śnieg zalega na chodniku przed domem, nie ma problemu. Aby go regularnie sprzątać, wystarczy używać specjalnej łopaty i teren ręcznie odśnieżyć. Inaczej sytuacja wygląda, jeśli odśnieżania wymagają ulice. Do usunięcia śniegu i błota pośniegowego z dróg gminnych, wojewódzkich czy autostrad, należy wykorzystać odśnieżarki, czyli pługi na samochodach ciężarowych. W tym przypadku konieczne jest profesjonalne odśnieżanie. Również do regularnego odśnieżania dachu warto pomyśleć o skorzystaniu z usług firmy outsourcingowej. 

Co to jest odśnieżarka?

 Odśnieżarka to urządzenie, przy pomocy którego szybko i bez wysiłku można usunąć śnieg. Jeśli odśnieżania wymaga chodnik, wewnętrzna uliczka, plac lub parking, doskonale się do tego sprawdzą pługi na traktorach lub koparko-ładowarkach. W przypadku ulic i dróg różnych klas i kategorii najlepiej odśnieżać pługiem śnieżnym na samochodach ciężarowych.

Usługa odśnieżania ulic, chodników i parkingów

Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala świadczy profesjonalne usługi związane z odśnieżaniem pługami. Jej specjalnością jest odśnieżanie, utrzymanie dróg w czystości i porządku. Dba o to, aby w tym trudnym okresie, jakim jest zima, ulice zawsze były przejezdne i bezpieczne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Usługa sprzątania i odśnieżania wykonywana jest przez kierowców i operatorów, posiadających stosowne kwalifikacje i umiejętności. Realizują oni postawione przed nimi zadanie solidnie i sumiennie, gdyż wiedzą, jak ważna jest dokładnie wykonana czynność usuwania śniegu z dróg, po których poruszają się samochody.

Również właściciele terenów prywatnych muszą pamiętać, że odśnieżanie placów, parkingów i chodników, a nawet dachów jest ich obowiązkiem i śnieg muszą z tych obszarów usuwać. Za niedopilnowanie tego grozi im kara grzywny, a nawet pozbawienie wolności do jednego roku. Podczas opadów śniegu muszą zagwarantować pełne bezpieczeństwo sobie, pracownikom i wszystkim osobom znajdującym się na danym terenie. Z tego powodu warto usługę odśnieżania zamawiać w zewnętrznej firmie, która będzie regularnie dbała o sumienne wykonywanie powierzonego zadania.

Ponadto firma oferuje usługi solarko-piaskarkami, które w sposób precyzyjny i skuteczny będą posypywać zaśnieżone i śliskie drogi, nawet przy ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych. Do tego celu wykorzystywany jest piasek lub sól.

Kompleksowy outsourcing usług komunalnych tj. odśnieżanie to sposób na ogromne oszczędności, zarówno czasu, jak i pieniędzy. MAX-BUD1 Tomasz Warchala zlecenia realizuje rzetelnie i terminowo. Z usług firmy korzystają prywatne przedsiębiorstwa, a także jednostki samorządu terytorialnego z obszaru całego Śląska. To współpraca, w której każda ze stron jest zadowolona.

Zobacz nasze maszyny do odśnieżania

Pług na samochodzie ciężarowym

Pług na koparko-ładowarce, traktorze

 

Wyspecjalizowany sprzęt, wykorzystywany do usług odśnieżania

MAX-BUD1 Tomasz Warchala dysponuje niezawodnym sprzętem wiodących marek. Stara się oferować usługi maszynami wyłącznie wysokiej jakości. Są to pługi na samochodach ciężarowych, wykorzystywane do odśnieżania ulic różnych kategorii. W przypadku odśnieżania parkingów, chodników, podjazdów czy węższych uliczek, oferuje świadczenie usługi usuwania śniegu pługami na koparko-ładowarkach lub traktorach. Do posypywania dróg solą lub piaskiem, usługi są realizowane solarko-piaskarką.

Koszt odśnieżania – cennik

Firma MAX-BUD1 Tomasz Warchala działa szybko i skutecznie. Cena wykonania usługi jest uzależniona od obszaru objętego odśnieżaniem, stopnia zaśnieżenia i wielkości pokrywy śniegowej, a także od rodzaju odśnieżanego obiektu. Przy stałym i regularnym zleceniom zimowego utrzymania czystości na drogach lub terenach prywatnych, cennik świadczenia usług odśnieżania jest najatrakcyjniejszy w okolicy. Aby poznać szczegóły oferty, warto wypełnić formularz kontaktowy na stronie firmy.