Skok na bungee Katowice – bungee jumping

Skok na bungee to przygoda oraz doświadczenie, którego nie da się zapomnieć. Teraz, dzięki ofercie niestandardowych usług, możesz zarezerwować skok z dźwigu na bungee organizowany przez naszą firmę. To atrakcja, która dostarcza niezapomnianych wrażeń. Sprawdź, dlaczego warto skoczyć na bungee z MAX-BUD1.

Komu podarować skok na bungee?

Sprezentowanie skoku na bungee jest doskonałym pomysłem, jeśli obdarowywana osoba lubi adrenalinę bądź od dawna marzyła o zrealizowaniu tego marzenia. To również oryginalny sposób na spędzenie rocznicy, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, interesujący prezent ślubny dla Młodej Pary, czy niezwykły sposób na spędzenie popołudnia z przyjaciółką bądź przyjacielem.

Skok na bungee możesz podarować bliskiej osobie z różnych okazji. Nie tylko urodziny czy imieniny będą dobrym dniem na przeżycie tej ekstremalnej przygody, ale to również świetny pomysł na prezent. Jeśli szukasz prezentu z okazji świąt, takich jak Boże Narodzenie, Wielkanoc, Mikołajki, Walentynki, Dzień Kobiet lub Chłopaka.

Skok na bungee Katowice

W MAX-BUD1 możemy pochwalić się sporym doświadczeniem oraz dużymi parkami maszynowymi (zlokalizowane są one w Rudzie Śląskiej i Świętochłowicach), które pozwalają nam świadczyć różnorodne usługi na jak najwyższym poziomie, wliczając w to także skok na bungee na Śląsku. Realizowane przez nas zlecenia spełniają restrykcyjne zasady bezpieczeństwa.

Nasza firma to doskonały wybór, jeśli interesuje Cię skok na bungee w Katowicach lub okolicach. Parki maszynowe, na których terenie realizujemy skoki na bungee z dźwigu, znajdują się w dwóch miastach: Rudzie Śląskiej oraz Świętochłowicach, do których dojazd z Katowic samochodem zajmuje kilkanaście minut.

Bungee Katowice

Skok z bungee w pobliżu Katowic oddawany jest z dźwigu o wysokości 90 metrów. Zanim zostaniesz przetransportowany/przetransportowana na odpowiednią wysokość, nasi instruktorzy przygotują Cię do samego skoku.

Realizacja skoku ma miejsce na terenie jednego z naszych dwóch parków maszynowych – znajdują się one w Rudzie Śląskiej oraz Świętochłowicach. To, który park wybierzesz, zależy przede wszystkim od Ciebie. Przykładowo, jeśli interesuje Cię skok na bungee w Muchowcu w Katowicach (ponieważ mieszkasz w tej dzielnicy), to bliżej będziesz mieć do naszego parku w Rudzie Śląskiej.

Jak wygląda bungee w Katowicach? To skok, przy którym wykorzystywana jest elastyczna lina (aby ją wzmocnić, wplata się w nią taśmę alpinistyczną), którą mocuje się do kostek. Lina dostosowywana jest do wagi uczestnika. Oprócz zamocowania liny do kostki uczestnika instruktor mocuje także uprzęż asekuracyjną na biodra. Konstrukcja bungee pozwala oddawać bezpieczne skoki z wysokości kilkudziesięciu metrów, podczas takiego skoku uczestnik doświadcza uczucia swobodnego spadania, które trwa kilka sekund. Jeśli też chcesz poczuć fazę lotu, umów się na skok.

Jakie wymagania należy spełnić do skoku bungee?

Aby zapisać się na skoki na bungee w Katowicach, trzeba spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest wiek – należy mieć ukończone co najmniej 16 lat (osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego).

W celach bezpieczeństwa istotna jest także minimalna waga uczestnika, oscyluje ona w granicach 40-45 kg. Z możliwości skoczenia na bungee wykluczają też choroby serca, urazy kręgosłupa, problemy z oddychaniem lub ciąża.

Zanim odda się skok, należy wypełnić formularz i zapoznać się z regulaminem, w którym znajdują się wszystkie przeciwwskazania. Pamiętaj, że w razie wątpliwości dotyczących stanu zdrowia, warto je omówić z instruktorem.

Istotny jest również strój, który nie może być w stu procentach dowolny. Najlepiej wybrać wygodny ubiór, który nie krępuje ruchów i jest dopasowany do aktualnej pogody. Do tej listy należy też dodać obuwie sportowe.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w trakcie skoku na bungee gwarantuje przede wszystkim instruktor oraz wysokiej jakości sprzęt. Jak zostało już wcześniej wspomniane, liny, które są używane w trakcie skoków, dobierane są indywidualnie pod każdego uczestnika, w zależności od jego wagi. Dzięki temu, że w elastyczną linę została też wpleciona taśma alpinistyczna, jest ona trwalsza, przez co praktycznie niemożliwe jest jej zerwanie.

Aby zapewnić uczestnikowi maksimum bezpieczeństwa, stosowane są także potrójne uprzęże. Również miejsce skoku jest zabezpieczane na dole dmuchanym materacem.

Przeciwwskazania

Na kupno skoku na bungee nie powinny decydować się osoby cierpiące na dolegliwości układu krążenia, epilepsję, choroby serca, kobiety w ciąży oraz osoby borykające się ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa. Także osoby po złamaniach kończyn dolnych, miednicy, czy innych ciężkich urazach nie mogą wziąć udziału w bungee.

Masz pytania dotyczące ceny skoku na bungee na Śląsku, blisko takich miast jak Chorzów, Gliwice lub Zabrze? Chcesz porównać ceny skoku na bungee w Katowicach z naszymi albo dokonać rezerwacji? Zapraszamy do kontaktu – pracownicy MAX-BUD1 z chęcią odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania oraz rozwieją wątpliwości.