Rozbiórki i wyburzenia – Śląsk

maxbud_koparka.jpgOferujemy kompleksowe prace wyburzeniowe i rozbiórkowe, przygotowując teren pod nową inwestycję. Usługi realizujemy na terenie całego Śląska.

Prowadzimy rozbiórki i wyburzenia różnego typu budynków wraz z niwelacją terenu oraz wywozem i sprzedażą gruzu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, obsługiwanym przez wykwalifikowanych operatorów. Pracujemy zgodnie z przepisami BHP i ochrony środowiska. Stosujemy najnowsze technologie i metody wyburzeń, indywidualnie dobrane do specyfiki konkretnego zlecenia. Naszym głównym obszarem działania jest Śląsk, ale na życzenie Klienta możemy zrealizować usługę na terenie całego kraju. 

Pozwolenie na rozbiórkę budynku

Niektóre budynki przygotowane do rozbiórki będą wymagały uzyskania formalnego pozwolenia na ich wyburzenie. Klient zobowiązany jest do posiadania aktualnej dokumentacji. Szczegóły jakie dokładnie budynki wymagają zezwolenia oraz jak zdobyć taki dokument znajdą Państwo w artykule "Zezwolenie na rozbiórkę budynku", w którym nasi eksperci udzielili dodatkowych informacji. Na stronie jakiwniosek.pl znajdą Państwo również wniosek o pozwolenie na rozbiórkę oraz więcej szczegółów, w tym:

  • kiedy składa się wniosek,
  • jakie dodatkowe dokumenty będą potrzebne,
  • który urząd przyjmuje wnioski
  • ile się czeka się na decyzję

Dlaczego warto?

Kompleksowość
Od projektu rozbiórki, po rekultywację terenu
Efektywność
Możliwość wyburzenia niemal każdego obiektu
Doświadczenie
Realizacja wielu różnych robót wyburzeniowych