Transport kruszywa - Śląsk

Sprzedaż kruszywa betonowo-ceglanego

Potencjał użytkowy kruszyw betonowo-ceglanych

Gruz betonowo-ceglany pochodzący z rozbiórki budynków nie musi być bezużytecznym odpadem. Przetworzony poprzez kruszenie w obiegu recyklingowym może zostać wykorzystany ponownie. Jaki dokładnie jest potencjał użytkowy kruszyw betonowo ceglanych?

Kruszywa betonowo-ceglane – czym są i skąd się biorą?

Kruszywem betonowo-ceglanym nazywamy ziarnisty materiał, pozyskany w procesie recyklingu betonu i cegieł poprzez ich rozbijanie. Oczyszczony gruz betonowo-ceglany trafia do kruszarki, która go rozdrabnia do odpowiedniej frakcji, tworząc kruszywo. Po procesie kruszenia ulega dodatkowemu sortowaniu i oczyszczeniu z wszelkich odpadów, jakie mogą się w nim znaleźć, np. stal czy drewno. W ten sposób gruz powstający przy rozbiórce betonowych i ceglanych budynków zostaje poddany odzyskowi i dostaje nowe życie.

Możliwości wykorzystania kruszywa betonowo-ceglanego

Potencjał użytkowy kruszyw betonowo-ceglanych jest duży. Znajdą one swoje zastosowanie przede wszystkim tam, gdzie istnieje potrzeba utwardzenia słabonośnych gruntów. Kruszywo betonowo-ceglane możemy wykorzystać przy utwardzaniu miejsc parkingowych czy różnego rodzaju placów. Sprawdzi się przy tworzeniu alejek spacerowych i zjazdów samochodowych z drogi na tereny prywatne. Kruszywo betonowo-ceglane można też wykorzystać jako podbudowa pod prywatną kostkę chodnikową.
Doskonale sprawdza się także jako materiał do uzupełniania ubytków i dziur drogowych – szybko i skutecznie zniweluje problematyczne nierówności, w których zbiera się woda, tworząc kałuże. Równie dobrze można wykorzystać kruszywo betonowo-ceglane do wyrównania nierówności na terenie prywatnym, poprawiając jego równość czy usypując drogę przejazdową.
Kruszywa betonowo-ceglanego można użyć również do wykonania nawierzchni tymczasowych, o użyteczności nieprzekraczającej kilkunastu lat. Sprawdzi się m.in. przy tworzeniu gruntowych dróg dojazdowych. Jest to bowiem tańsza alternatywa od kruszyw naturalny o podobnych właściwościach użytkowych.

Wykorzystywanie kruszyw betonowo-ceglanych pozwala na zmniejszenie pozyskiwania zasobów naturalnych, przy jednoczesnej redukcji zalegających hałd gruzu. W ten sposób pożytkujemy coś, co zostało już stworzone, zamiast tworzyć kolejne odpady.


Oferujemy kompleksową obsługą budów oraz klientów indywidualnych w zakresie dostarczania kruszyw drogowych oraz materiałów sypkich ( m.in. kruszywa naturalnego, piasku, żwiru, pospółki, ziemi oraz soli drogowej )

W asortymencie posiadamy kruszywa wysokiej jakości, o różnych parametrach, których wydobycie odbywa się systemem odkrywkowym.

Oferujemy także utylizację materiałów: ziemi, kamienia, gruzu, gliny, papy azbestu i asfaltu - w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Profesjonalny transport kruszywa na Śląsku!

Poszukujesz firmy, która w ekspercki sposób odpowie na twoje potrzeby? Masz do przetransportowania spory ładunek kruszywa lub innego materiału i potrzebujesz pomocy? Zapraszamy cię do zapoznania się z pełnowartościową ofertą naszej firmy. MAX-BUD1 to profesjonalny zespół fachowców, którzy pomogą a także ułatwią podejmowane zadanie transportu. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową usługą transportu kruszywa na Śląsku. Korzystając z naszej oferty oraz możliwości, przekonasz się, że transport kruszywa jeszcze nigdy nie był tak prosty.

W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są wywrotki o różnych parametrach, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie pojazd, który skutecznie przetransportuje potrzebne na budowę kruszywo. Możesz wybierać spośród takich modeli jak: wywrotki o  ładowności od 1,5 do 26 t, miniwywrotki - doskonałe, gdy interesuje Cię transport małych ładunków - oraz pojemne wanny (do 50 m³), które są niezastąpione w przewozie towarów sypkich. Wszystkie maszyny zostały wyprodukowane przez uznanych producentów, takich jak MAN, Scania, Volvo czy Multicar.

Kompleksowe usługi

Max-Bud1 to firma dająca gwarancję najwyższej jakości transportu kruszywa na Śląsku. Zlecone nam zadania wykonujemy z największą dokładnością. Zawdzięczamy to naszym nowoczesnym i fachowym maszynom. Zajmujemy się profesjonalnym transportem kruszywa, lecz nie tylko. Dajemy możliwość przewiezienia także węgla, piasku oraz żwiru czy granitu. Skorzystanie z naszych usług daje wymagają przez klienta możliwość terminowego zrealizowania transportu czy zamówienia.

Najszybciej transportujemy kruszywo w Katowicach

Naszą specjalnością jest transport kruszywa w Katowicach. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego do wykonywania usług posługujemy się najnowocześniejszymi maszynami. Zapewniamy naszym klientom transport wielu surowców, materiałów. Specjalne i nietypowe ilości kruszywa lub innych materiałów w transporcie to nie problem. Oferujemy transport gabarytowy oraz ponadgabarytowy - to idealne rozwiązanie dla każdego, nieograniczające w możliwościach wykonywanych usług.

Flota transportowa kruszywa

Oferując kompleksowe usługi transportowe kruszywa na Śląsku, posiadamy w swoim arsenale jedynie najwyższej jakości flotę transportową. Składa się ona z pojazdów dostosowanych do każdego rodzaju materiału. W swojej rozpiętej gamie wielkościowej daje możliwość transportowania każdej ilości kruszywa w dowolne miejsce. Ten szeroki wybór jest wielkim ułatwieniem dla dokonywania specjalnych transportów. Proponujemy wykonanie pojazdami tworzącymi naszą flotę: specjalistyczne wanny transportowe, samochodowy ciężarowe. Dla mniejszych transportów, nie wymagających ogromnych przestrzeni polecamy miniwywrotki. Są one zręczne i dają możliwość dostosowania się do wielkości zlecenia. Nasze maszyny do transportu to najbardziej znani i cenieni na rynku producenci: Scania, Volvo, MAN a także Multicar.

Transport kruszywa? Zrób to z specjalistami

W naszej firmie Max-Bud1 pracownikami są jedynie specjalistycznie wyszkoleni w tym zakresie fachowcy. Zależy nam, aby nasi klienci mieli do czynienia jedynie z profesjonalistami, którzy w zawodowy sposób pomogą, doradzą i rozwiążą twoje problemy. Szczycimy się ogromnym zaufaniem na Śląsku, dzięki usługom, które spełniamy w kompleksowy sposób. Dla nas ilość, wielkość oraz odległość nie grają roli. Sprawdź nas i sam się przekonaj o jakości transportu i profesjonalizmie doradztwa.
 

Cennik (ceny netto)

PIASEK, POSPÓŁKA, ŻWIR

Zastosowanie: prace drogowe lub budowlane, wykonywanie nasypów, zasypywanie wykopów, kruszywo drenażowe (szeroki zakres zastosowań w zależności od wielkości frakcji).

Produkt Cena
Piasek budowlany 27,00 zł/t
Piasek płukany 0-2 mm  32,00 zł/t
Piasek płukany 0-2 mm (gruboziarnisty) 36,00 zł/t
Piasek płukany  0-0,5 mm  44,00 zł/t
Żwir 8-16 mm 73,00 zł/t
Żwir 16-32 mm 69,00 zł/t
Pospółka II gat.  45,00 zł/t

Pobierz cennik

KRUSZYWA, KLINIEC, PIASEK, KAMIEŃ

Zastosowanie: prace drogowe, budowlane i inne (w zależności od wielkości frakcji).

Produkt Cena
Kruszywo 0-31,5 mm I gat.                         35,00 zł/t
Niesort 0-31,5 mm 26,00 zł/t
Kruszywo 0-63 mm 34,00 zł/t
Kliniec 4-31,5 mm 38,00 zł/t
Tłuczeń 31,5-63 mm 36,00 zł/t
Grys 2-8 mm 39,00 zł/t
Piasek dolomitowy 0-2 mm 25,00 zł/t
Kamień łamany 63-120 mm 36,00 zł/t

Pobierz cennik

 

KRUSZYWA DOLOMITOWE PŁUKANE

Produkt Cena
Piasek dolomitowy 0,2-2 mm                    25,00 zł/t
Grys 2-8 mm 40,00 zł/t
Grys 8-16 mm 41,00 zł/t
Kliniec 4-31,5 mm 41,00 zł/t

Pobierz cennik

 

KRUSZYWA POHUTNICZE

Produkt Cena
0-10 mm                                                          23,00 zł/t
0-31,5 mm 26,50 zł/t
0-63 mm 27,50 zł/t
10-31,5 mm 38,00 zł/t
16-63 mm 35,50 zł/t
31,5-63 mm 37,50 zł/t
63-150 mm 30,00 zł/t
Kruszywo betonowe 29,00 zł/t

Pobierz cennik

 

UTYLIZACJA

Produkt Cena
Utylizacja ziemi, kamienia, gruzu, gliny (materiały bezpieczne) 10,00 zł/t
Utylizacja papy, asfaltu, azbestu (materiały niebezpieczne) do uzgodnienia

Pobierz cennik


Dysponujemy własnym transportem w bardzo konkurencyjnych cenach.
Sprawdź jakim sprzętem dysponujemy ->

Dlaczego warto?

Szeroki wybór
Kruszywa o różnorodnych parametrach jakościowych i gatunkowych
Kompleksowa obsługa
Transport kruszyw specjalistycznym sprzętem (opcjonalnie)
Fachowa pomoc
Wsparcie w zakresie doboru kruszyw do indywidualnych wymagań