Kruszarka do gruzu

Wynajem kruszarki do gruzu porozbiórkowego, betonu i żelbetu Śląsk i cała Polska 

Oferujemy możliwość wynajęcia kruszarki oraz wykonanie usług kruszenia kruszarką szczękową SANDVIK QJ241 z możliwością regulacji frakcji końcowej kruszyw. 

Kruszarka śląsk

Nasze usługi wynajmu kruszarki kierujemy zarówno do firm na terenie śląska jak i całego kraju, które zajmują się wyburzeniami oraz recyklingiem materiałów.

Do wynajęcia jest kruszarka szczękowa wraz z operatorem do kruszenia gruzu porozbiórkowego mieszanego, betonu, żelbetu, gruzu asfaltowego, itp. 

Maszyna jest bardzo wydajna i w pełni sprawna, posiada odsiew boczny i separator magnetyczny.

Kompaktowe rozmiary kruszarki nie wymagają transportu ponadgabarytowego. Kruszarka dzięki swej prostej budowie oraz podwoziu gąsienicowym pozwala na szybkie rozstawienie, a po dostarczeniu na miejsce robót jest gotowa do pracy niemal od razu.

Koszt usługi kruszarki na terenie Śląska jest uzależniony od wielu czynników m.in. ilości, rodzaju i frakcji końcowej kruszywa, dlatego cenę w każdym przypadku ustalamy indywidualnie.

Jeśli oczekują Państwo wydajnego i mobilnego kruszenie materiału, to zapraszamy do skorzystania z wynajmu nowoczesnej maszyny SANDVIK QJ241 która, jest najlepszą w swojej klasie.

Dodatkowo oferujemy:

  • kompleksową obsługę procesu kruszenia z zastosowaniem ładowarek, koparek, ciężarówek do wywozu materiału oraz innego rodzaju sprzętu wyburzeniowego
  • nożyce do kruszenia
  • młoty do kłucia
  • Korzyści wynikające z wynajmu kruszarki:
  • Obniżenia kosztów związanych z zakupem i transportem kruszyw naturalnych łamanych do budowy dróg, parkingów czy miejsc utwardzonych
  • Możliwość osiągnięcia zysków ze sprzedaży kruszyw otrzymanych w wyniku kruszenia
  • Możliwość ponownego wykorzystania otrzymanego produktu jako surowca do budowy dróg, fundamentów pod budynki itp.

Zapraszamy do wynajęcia kruszarki SANDVIK QJ241 na terenie śląska i całej Polski. Specjaliści naszego działu zamówień pozostają do dyspozycji Klientów. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby Zamawiającego. Wszystkie prowadzone przez nas usługi wykonujemy z najwyższą jakością, zaspokajając oczekiwania każdego z klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ! 

Skontaktuj się bezpośrednio pod nr tel. 665 156 792
lub mailowo: t.warchala@max-bud1.com

Dlaczego warto?

Niezawodny sprzęt
Maszyny w pełni sprawne technicznie, gotowe do pracy
Doświadczeni operatorzy
Wykonywanie nawet skomplikowanych manewrów
Optymalizacja kosztów
Wynajem jest znacznie bardziej opłacalny niż zakup
Stałe wsparcie
Pomoc techniczna na każdym etapie użytkowania sprzętu
Profesjonalizm
Gwarancja jakości, bezpieczeństwa
i terminowości
Elastyczna oferta
Wynajem maszyny z operatorem
w dogodnym terminie